ML-JZ-42
Er rijden momenteel 887 BMW 259's rond in Nederland. Deze 259 komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 maart 2012, dus sinds 14 jaren, 2 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW 259 C rijden er nog 887 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW 259 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 mei 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 259 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 259 C | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 259 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.700 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1170cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 februari 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 2 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 mei 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 260 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis a. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 106 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 106 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 259 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-JZ-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-JZ-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-JB-42 | Yamaha | 4NK | Onbekend | 05-06-2004 | 30,2 jaar |
| ML-JD-42 | Kawasaki | Zrt 10 C | Onbekend | 03-05-2004 | 28,1 jaar |
| ML-JF-42 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 07-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-JG-42 | Suzuki | VY 51A | Onbekend | 21-05-2004 | 28,4 jaar |
| ML-JH-42 | Honda | SC48 | Onbekend | 07-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-JJ-42 | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 02-06-2004 | 28,3 jaar |
| ML-JN-42 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 11-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-JP-42 | Honda | CB 750F II | Onbekend | 21-05-2004 | 42,2 jaar |
| ML-JR-42 | Honda | SC51 | Onbekend | 13-05-2004 | 22 jaar |
| ML-JT-42 | Yamaha | RN08 | Onbekend | 04-06-2004 | 22 jaar |
| ML-JV-42 | Honda | SC 36 | Onbekend | 22-05-2004 | 26,1 jaar |
| ML-JZ-40 | Honda | SC50 | Onbekend | 12-05-2004 | 23,9 jaar |
| ML-JZ-41 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-05-2004 | 23 jaar |
| ML-JZ-42 | BMW | 259 | Onbekend | 12-05-2004 | 28,3 jaar |
| ML-JZ-44 | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 12-05-2004 | 34,7 jaar |
| ML-JZ-46 | Harley-Davidson | Fxst Softail | Onbekend | 12-05-2004 | 41,3 jaar |
| ML-JZ-48 | BMW | R 1150 | Onbekend | 07-07-2004 | 25,2 jaar |
| ML-JZ-49 | Honda | SC47 | Onbekend | 12-05-2004 | 22,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Honda Pan European | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | - | - | 280 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Honda RC 47 | 222 cm | 78 cm | 240 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| Suzuki DL 1050 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda CB 750 F | - | - | 250 kg |
| Kawasaki VN 750 | - | - | 240 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda CB Seven Fifty | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.