MH-XH-44
Er rijden momenteel 887 BMW 259's rond in Nederland. Deze 259 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 januari 2011, dus sinds 15 jaren en 4 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW 259 C rijden er nog 887 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW 259 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 mei 2003. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 259 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 259 C | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 259 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.845 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1170cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 1 maand en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 januari 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 mei 2003. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 255 kg |
| Massa rijklaar | 262 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis a. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2007 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 259 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MH-XH-44 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MH-XH-44
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MH-XD-44 | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 16-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XF-44 | Yamaha | 4 TV | Onbekend | 18-07-2003 | 27,1 jaar |
| MH-XG-44 | Honda | PC37 | Onbekend | 26-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XH-41 | Honda | SC28 | Onbekend | 01-05-2003 | 34,2 jaar |
| MH-XH-43 | Honda | Fireblade | Onbekend | 05-06-2003 | 30 jaar |
| MH-XH-44 | BMW | 259 | Onbekend | 22-05-2003 | 29,1 jaar |
| MH-XH-48 | BMW | K 75 | Onbekend | 05-11-2003 | 36 jaar |
| MH-XH-49 | Suzuki | GN 77 B | Onbekend | 17-05-2003 | 27,9 jaar |
| MH-XL-44 | Kawasaki | ZRX 1200 | Onbekend | 26-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XP-44 | Yamaha | RP08 | Onbekend | 25-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XR-44 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 19-07-2003 | 24,2 jaar |
| MH-XT-44 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 29-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XV-44 | Honda | CB500-25KW | Onbekend | 01-05-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XX-44 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 24-04-2003 | 23,1 jaar |
| MH-XZ-44 | Suzuki | AF | Onbekend | 17-09-2004 | 24,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 255 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 280 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda RC 46 | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Honda CBR1000 F | - | - | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | - | - | 280 kg |
| Honda VFR800 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Honda RC 47 | 222 cm | 78 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Honda VT750C2 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| Suzuki DL 1050 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda CB 750 F | - | - | 250 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.