MX-RV-27
Er rijden momenteel 117 Aprilia VR's rond in Nederland. Deze VR komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VR rijden er in dezelfde variant (G) nog 36 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en augustus 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.990 en € 7.141, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.497 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VR bedraagt € 4.490 incl. BTW en BPM, deze Aprilia VR is daardoor € 7 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia VR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VR | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 125 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.490 |
| Bruto BPM | € 448 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Continue vermogen | 16 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M28RM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 171 kg |
| Massa rijklaar | 181 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 224 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 405 kg |
| Technische max massa voertuig | 405 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VR | |
| Variant G | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0425*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RV-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RV-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-27 | Yamaha | FZ 6 | € 9.298 | 15-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RD-27 | BMW | K 1300 | € 23.327 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RG-27 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.569 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-27 | Harley-Davidson | Flstfse | Onbekend | 14-05-2010 | 20,6 jaar |
| MX-RJ-27 | Suzuki | AN 650 | € 9.999 | 24-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-RN-27 | BMW | R 1200 | € 18.792 | 03-06-2010 | 16 jaar |
| MX-RS-27 | Ducati | Streetfighter | € 21.000 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RT-27 | Ducati | M 600 | Onbekend | 07-08-2010 | 24,2 jaar |
| MX-RV-20 | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-22 | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-23 | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-24 | Suzuki | GSX1300R | € 16.599 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-26 | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-27 | Aprilia | VR | € 4.490 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-28 | Piaggio | M45 | € 5.499 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RX-27 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 16-06-2010 | 18,7 jaar |
| MX-RZ-27 | Honda | Crf 450 X | Onbekend | 25-05-2010 | 16,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.497 en/of een gewicht van ± 171 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z300 ABS | € 4.700 | - | - | 160 kg |
| Kawasaki J300 | € 4.400 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha X City | € 4.700 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| Yamaha YP250R | € 4.700 | - | - | 170 kg |
| Piaggio M60 | € 4.200 | - | - | 160 kg |
| Honda CBR250RA | € 4.800 | - | - | 160 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Suzuki GW 250 | € 4.700 | - | - | 170 kg |
| Suzuki UH 200 | € 4.200 | - | - | 160 kg |
| Piaggio M69 | € 4.600 | - | - | 170 kg |
| Piaggio M62 | € 4.400 | - | - | 160 kg |
| Piaggio M36 | € 4.400 | 205 cm | 76 cm | 170 kg |
| SYM LH30W | € 4.700 | - | - | 180 kg |
| Yamaha X-Max 125 | € 4.600 | 218 cm | 78 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.