54-MJ-KS
Er rijden momenteel 102 Aprilia VL's rond in Nederland. Deze VL komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VL rijden er in dezelfde variant (A) nog 77 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2007 en april 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.988 en € 4.991, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.991 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia VL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 maart 2018. Het voertuig was toen 11 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia VL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VL | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VL |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 652 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 28 kW (38 pk) |
| Continue vermogen | 28 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M346M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 459cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 maart 2018. Het voertuig was toen 11 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VL | |
| Variant A | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0145*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis a. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-MJ-KS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-MJ-KS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-MB-KS | Yamaha | FZ 8 | € 9.997 | 28-03-2012 | 16 jaar |
| 54-MF-KS | KTM | 450 EXC | € 11.345 | 27-11-2014 | 11,5 jaar |
| 54-MG-KS | Honda | CB1000R | Onbekend | 22-04-2016 | 15,8 jaar |
| 54-MH-KS | KTM | 350 EXC | € 10.960 | 01-04-2017 | 9,2 jaar |
| 54-MJ-KB | Kawasaki | Vulcan S | € 8.849 | 21-07-2018 | 7,8 jaar |
| 54-MJ-KD | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 23-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KF | Suzuki | DL650A | Onbekend | 22-02-2020 | 14 jaar |
| 54-MJ-KH | Triumph | Explorer XCA | € 20.325 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KJ | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 24-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KK | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.699 | 23-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KL | Ducati | Monster 1200 | € 21.390 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KN | Ducati | Monster | Onbekend | 04-05-2018 | 21,7 jaar |
| 54-MJ-KR | Kawasaki | Ninja H2 | € 24.399 | 28-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KS | Aprilia | VL | Onbekend | 30-03-2018 | 19,2 jaar |
| 54-MJ-KT | KTM | 390 Duke | € 6.050 | 18-07-2018 | 7,9 jaar |
| 54-MJ-KV | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.740 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 54-MJ-KX | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 28-03-2018 | 27,9 jaar |
| 54-MJ-KZ | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 06-04-2018 | 8,1 jaar |
| 54-ML-KS | Yamaha | XTZ 690 | € 9.492 | 22-01-2020 | 6,3 jaar |
| 54-MN-KS | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.750 | 13-11-2020 | 5,5 jaar |
| 54-MP-KS | Triumph | Trident | € 8.695 | 27-07-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MR-KS | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.499 | 12-05-2022 | 4 jaar |
| 54-MS-KS | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 17-03-2023 | 6,8 jaar |
| 54-MT-KS | Harley-Davidson | Forty-eight | € 13.794 | 19-10-2023 | 10,2 jaar |
| 54-MV-KS | Husqvarna | FE 350 | € 14.049 | 04-07-2024 | 1,9 jaar |
| 54-MX-KS | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.049 | 02-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-MZ-KS | KTM | 125 SX | Onbekend | 22-10-2025 | 24,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.991 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Hyosung Comet | € 5.000 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kymco X-Town | € 5.000 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM Cruisym | € 5.400 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.