MV-NV-45
Er rijden momenteel 227 Aprilia VD's rond in Nederland. Deze VD komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 december 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VD rijden er in dezelfde variant (E) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2007 en januari 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.234 en € 7.927, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.812 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia VD is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 juni 2009. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia VD voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VD | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VD |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 833 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | A3C43 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 660cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 december 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 juni 2009. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 179 kg |
| Massa rijklaar | 191 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 210 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 401 kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant E | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0170*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VD voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-NV-45 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-NV-45
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-NB-45 | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-05-2009 | 17 jaar |
| MV-ND-45 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 18-07-2009 | 21,2 jaar |
| MV-NF-45 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 26-05-2009 | 17 jaar |
| MV-NG-45 | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 27-05-2009 | 17 jaar |
| MV-NH-45 | Yamaha | YP250R | Onbekend | 02-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NJ-45 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 29-05-2009 | 19,1 jaar |
| MV-NL-45 | Aprilia | RA | Onbekend | 05-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NP-45 | Yamaha | R6 | Onbekend | 27-05-2009 | 23,2 jaar |
| MV-NR-45 | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-05-2009 | 17 jaar |
| MV-NS-45 | Harley-Davidson | XL 1200L Sportster 1200 LOW | Onbekend | 06-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NT-45 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NV-40 | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NV-41 | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NV-42 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NV-43 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 06-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NV-45 | Aprilia | VD | Onbekend | 06-06-2009 | 19,1 jaar |
| MV-NV-47 | Ducati | 848 | Onbekend | 06-06-2009 | 18 jaar |
| MV-NV-48 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 05-06-2009 | 19,8 jaar |
| MV-NV-49 | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 09-06-2009 | 17 jaar |
| MV-NZ-45 | Aprilia | RK | Onbekend | 11-06-2009 | 17 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.812 en/of een gewicht van ± 179 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | € 7.900 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.800 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.400 | 212 cm | 75 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.600 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha RJ07 | € 8.000 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 6 | € 8.100 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.200 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 6 | € 8.300 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.300 | 220 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.800 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.800 | 222 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CB650FA | € 8.000 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.700 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.800 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| BMW F 650 | € 8.000 | - | - | 190 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.