MZ-PN-26
Er rijden momenteel 172 Aprilia VB's rond in Nederland. Deze VB komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 december 2015, dus sinds 10 jaren, 4 maanden en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VB rijden er in dezelfde variant (L) nog 77 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2008 en juli 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.990 en € 5.312, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.341 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VB bedraagt € 4.490 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Aprilia VB € 149 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia VB voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VB | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VB |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 125 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.490 |
| Bruto BPM | € 448 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Continue vermogen | 16 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M28LM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 december 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 4 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 153 kg |
| Massa rijklaar | 159 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 364 kg |
| Technische max massa voertuig | 364 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VB | |
| Variant L | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0118*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VB voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-PN-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-PN-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-PB-26 | BMW | R 1200 | Onbekend | 14-05-2011 | 20,6 jaar |
| MZ-PD-26 | Suzuki | GSF 650 | € 8.499 | 24-06-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-PH-26 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 01-08-2011 | 20,6 jaar |
| MZ-PJ-26 | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 32.695 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-26 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 22-04-2011 | 23 jaar |
| MZ-PN-20 | BMW | K 1300 | € 20.960 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-21 | Harley-Davidson | XL Sportster 883L | € 9.495 | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-22 | Suzuki | GSX-R 600 | € 10.499 | 03-03-2012 | 14,2 jaar |
| MZ-PN-23 | Suzuki | VL 800 | € 9.290 | 04-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-24 | Suzuki | AN 650 | € 11.999 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-25 | Suzuki | AN 650 | € 11.999 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-26 | Aprilia | VB | € 4.490 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PN-28 | Honda | PC36 | Onbekend | 22-04-2011 | 19,4 jaar |
| MZ-PN-29 | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 38.595 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PR-26 | Ducati | Hypermotard 1100 | Onbekend | 18-04-2011 | 18,7 jaar |
| MZ-PS-26 | Triumph | Thruxton | € 10.290 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PT-26 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 26.625 | 27-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PV-26 | Triumph | Speed Triple 1050 | Onbekend | 13-05-2011 | 16,9 jaar |
| MZ-PX-26 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-06-2011 | 19,9 jaar |
| MZ-PZ-26 | Znen | ZN125T-e | € 1.050 | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.341 en/of een gewicht van ± 153 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z300 ABS | € 4.700 | - | - | 160 kg |
| Suzuki UH 200 | € 4.100 | - | - | 160 kg |
| Kawasaki Ninja 250 R | € 4.100 | 209 cm | 72 cm | 150 kg |
| Yamaha X City | € 4.700 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| Yamaha YP250R | € 4.700 | - | - | 170 kg |
| Piaggio M60 | € 4.200 | - | - | 160 kg |
| SYM ADX | € 4.000 | 198 cm | 78 cm | 150 kg |
| Yamaha MW125 | € 4.100 | - | - | 150 kg |
| Piaggio M62 | € 4.400 | - | - | 160 kg |
| Yamaha X-Max 125 | € 4.600 | 218 cm | 78 cm | 170 kg |
| Honda CBR250RA | € 4.300 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.