96-MZ-KS
Er rijden momenteel 167 Aprilia RK's rond in Nederland. Deze RK komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 mei 2026, dus sinds 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Aprilia rijden er in dezelfde variant (0) nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2009 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.989 en € 22.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.343 uitkomt. De nieuwwaarde van deze bedraagt € 17.989 incl. BTW en BPM, deze Aprilia is daardoor € 3.354 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Aprilia gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 295 km/uur. Daardoor behoort deze Aprilia tot de aller-aller snelste motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 oktober 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | Onbekend |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 295 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 295 km | |
| Nieuwprijs | € 17.989 |
| Bruto BPM | € 2.329 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V4 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 oktober 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 201 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 401 kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RK | |
| Variant 0 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0749*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 109 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 109 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-MZ-KS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-MZ-KS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-MB-KS | BMW | F 650 | € 10.987 | 07-04-2012 | 14,1 jaar |
| 96-MD-KS | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 01-07-2013 | 32,3 jaar |
| 96-MF-KS | BMW | K 1200 | Onbekend | 04-09-2015 | 18,8 jaar |
| 96-MG-KS | KTM | 350 EXC | € 10.740 | 11-03-2016 | 10,2 jaar |
| 96-MH-KS | Kawasaki | Versys 650 | € 8.099 | 25-03-2017 | 9,2 jaar |
| 96-MJ-KS | Triumph | Bonneville Speedmaster | € 16.050 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 96-MK-KS | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 22-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-ML-KS | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 18-05-2020 | 18,1 jaar |
| 96-MN-KS | BMW | R 1200 | € 18.499 | 04-05-2021 | 11,5 jaar |
| 96-MP-KS | Piaggio | Beverly | € 6.279 | 06-08-2021 | 4,8 jaar |
| 96-MR-KS | BMW | R 1250 | € 26.577 | 13-05-2022 | 4 jaar |
| 96-MS-KS | Kawasaki | Z900RS | € 15.649 | 11-03-2023 | 3,2 jaar |
| 96-MT-KS | Kawasaki | Z 900 | € 10.298 | 24-10-2023 | 5,2 jaar |
| 96-MV-KS | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.449 | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 96-MX-KS | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 01-05-2025 | 1,1 jaar |
| 96-MZ-KB | Piaggio | Vespa GTS | € 8.295 | 07-10-2025 | 8,9 jaar |
| 96-MZ-KD | BMW | R 1300 GS Adventure | € 30.259 | 08-10-2025 | 1,2 jaar |
| 96-MZ-KF | Honda | NSS300A | € 6.999 | 14-10-2025 | 6 jaar |
| 96-MZ-KG | Kawasaki | Z 500 | € 6.849 | 25-10-2025 | 0,6 jaar |
| 96-MZ-KH | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 13-10-2025 | 27,7 jaar |
| 96-MZ-KJ | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 18-10-2025 | 0,6 jaar |
| 96-MZ-KK | Royal Enfield | Himalayan | € 6.942 | 18-10-2025 | 1,6 jaar |
| 96-MZ-KL | KTM | 790 Adventure | € 15.149 | 16-10-2025 | 5,2 jaar |
| 96-MZ-KN | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.328 | 25-10-2025 | 0,6 jaar |
| 96-MZ-KP | Yamaha | MT 09 | € 15.231 | 20-10-2025 | 10,2 jaar |
| 96-MZ-KR | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 24-10-2025 | 0,6 jaar |
| 96-MZ-KS | Aprilia | RK | € 17.989 | 24-10-2025 | 15,1 jaar |
| 96-MZ-KT | Yamaha | MTN690 | € 7.898 | 06-02-2026 | 4,3 jaar |
| 96-MZ-KV | BMW | F 850 | € 14.055 | 12-12-2025 | 6,1 jaar |
| 96-MZ-KX | BMW | R 1300 GS Adventure | € 27.126 | 28-10-2025 | 1,1 jaar |
| 96-MZ-KZ | Piaggio | M25 | Onbekend | 29-10-2025 | 19,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.343 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 21.400 | 218 cm | 94 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 20.400 | 218 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 20.900 | 213 cm | 87 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 21.200 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 21.700 | 228 cm | 96 cm | 210 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 20.500 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 21.200 | 209 cm | 78 cm | 200 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 22.500 | 205 cm | 72 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 20.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 20.600 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 21.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 20.600 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati 1198 | € 20.600 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 20.100 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Triumph Thruxton | € 19.800 | 211 cm | 75 cm | 210 kg |
| MV Agusta Dragster | € 20.600 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 19.600 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| BMW HP 2 Megamoto | € 20.900 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.