06-MP-JF
Er rijden momenteel 167 Aprilia RK's rond in Nederland. Deze RK komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 september 2025, dus sinds 8 maanden en 24 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia rijden er in dezelfde variant (0) nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2009 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.989 en € 22.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.343 uitkomt. De nieuwwaarde van deze bedraagt € 17.989 incl. BTW en BPM, deze Aprilia is daardoor € 3.354 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Aprilia gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 295 km/uur. Daardoor behoort deze Aprilia tot de aller-aller snelste motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 juni 2021. Het voertuig was toen 11 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | Onbekend |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 295 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 295 km | |
| Nieuwprijs | € 17.989 |
| Bruto BPM | € 2.334 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V4 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 juni 2021. Het voertuig was toen 11 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 189 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RK | |
| Variant 0 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0749*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 109 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 109 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-MP-JF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-MP-JF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-MB-JF | Honda | NC700D | € 9.548 | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 06-MD-JF | Kawasaki | KLX450R | Onbekend | 30-05-2013 | 15 jaar |
| 06-MF-JF | Yamaha | SR 400 | Onbekend | 12-09-2014 | 12 jaar |
| 06-MH-JF | Kawasaki | Z750R ABS | Onbekend | 28-03-2017 | 14,1 jaar |
| 06-MJ-JF | Honda | CBR1000RA | € 22.499 | 02-03-2018 | 8,2 jaar |
| 06-MK-JF | Triumph | Tiger | Onbekend | 23-02-2019 | 19,2 jaar |
| 06-ML-JF | BMW | F 850 | € 17.124 | 24-03-2020 | 6,2 jaar |
| 06-MN-JF | BMW | S 1000 | € 24.047 | 30-09-2020 | 5,7 jaar |
| 06-MP-JB | BMW | R 1250 | € 29.071 | 01-07-2021 | 4,9 jaar |
| 06-MP-JD | Royal Enfield | Himalayan | € 5.949 | 03-07-2021 | 4,9 jaar |
| 06-MP-JF | Aprilia | RK | € 17.989 | 30-06-2021 | 16,1 jaar |
| 06-MP-JG | BMW | F 750 | € 10.899 | 02-07-2021 | 7,3 jaar |
| 06-MP-JH | Honda | CBR650RA | € 10.399 | 16-07-2021 | 4,9 jaar |
| 06-MP-JK | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 08-04-2022 | 6,5 jaar |
| 06-MP-JL | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.299 | 11-08-2021 | 4,8 jaar |
| 06-MP-JN | BMW | R 1250 | € 26.392 | 14-07-2021 | 4,9 jaar |
| 06-MP-JP | BMW | R 1250 | € 13.998 | 22-03-2022 | 6,2 jaar |
| 06-MP-JR | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 28-08-2021 | 8,2 jaar |
| 06-MP-JS | Honda | CB1000RA | € 15.497 | 27-07-2021 | 6,9 jaar |
| 06-MP-JT | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 13-07-2022 | 7,2 jaar |
| 06-MP-JV | Ducati | Panigale | € 17.989 | 19-07-2021 | 11,1 jaar |
| 06-MP-JX | KTM | 1290 Super Duke GT | € 21.900 | 23-07-2021 | 4,8 jaar |
| 06-MP-JZ | BMW | R 1250 | € 21.860 | 12-07-2021 | 7,4 jaar |
| 06-MR-JF | Kawasaki | Z 900 | € 10.499 | 23-04-2022 | 4,1 jaar |
| 06-MS-JF | BMW | K 1600 | € 24.550 | 15-02-2023 | 12,2 jaar |
| 06-MT-JF | Piaggio | GT 200 | Onbekend | 15-09-2023 | 23,1 jaar |
| 06-MV-JF | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.969 | 05-06-2024 | 7,7 jaar |
| 06-MX-JF | Honda | NC750XD | € 10.200 | 27-03-2025 | 1,2 jaar |
| 06-MZ-JF | Yamaha | MTN690 | € 7.898 | 19-09-2025 | 4,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.343 en/of een gewicht van ± 189 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 21.700 | 215 cm | 81 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 21.500 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 696 | € 21.900 | - | - | 170 kg |
| Ducati Streetfighter | € 20.900 | 213 cm | 87 cm | 200 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 21.200 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 21.200 | 209 cm | 78 cm | 200 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 22.500 | 205 cm | 72 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 20.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 20.600 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 21.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 20.200 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 20.900 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati 1198 | € 20.600 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 20.100 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Triumph Thruxton | € 19.800 | 211 cm | 75 cm | 210 kg |
| MV Agusta Dragster | € 20.600 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 19.600 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| BMW HP 2 Megamoto | € 20.900 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.