03-ML-FH
Er rijden momenteel 167 Aprilia RK's rond in Nederland. Deze RK komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia rijden er in dezelfde variant (B) nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2011 en februari 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.989 en € 23.490, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.218 uitkomt. De nieuwwaarde van deze bedraagt € 21.989 incl. BTW en BPM, deze Aprilia is daardoor € 1.229 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 september 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | Onbekend |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 295 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 295 km | |
| Nieuwprijs | € 21.989 |
| Bruto BPM | € 2.151 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 132 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V4, V4-A |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 september 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 189 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RK | |
| Variant B | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0749*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 105 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 105 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 03-ML-FH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
03-ML-FH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 03-MB-FH | Honda | NT700VA | Onbekend | 11-02-2012 | 20,2 jaar |
| 03-MG-FH | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 12-03-2016 | 15,2 jaar |
| 03-MH-FH | BMW | F 650 | Onbekend | 19-11-2016 | 14,1 jaar |
| 03-MJ-FH | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 25-11-2017 | 13 jaar |
| 03-ML-FB | BMW | F 750 | € 15.077 | 30-08-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FD | Yamaha | MTN320 | € 5.998 | 07-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FF | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 10-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FG | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 02-09-2019 | 27,8 jaar |
| 03-ML-FH | Aprilia | RK | € 21.989 | 02-09-2019 | 15 jaar |
| 03-ML-FJ | Yamaha | FJR 1300 | € 18.598 | 05-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FK | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 07-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FL | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.399 | 04-10-2019 | 6,6 jaar |
| 03-ML-FN | KTM | 450 EXC | € 12.870 | 10-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FP | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.750 | 13-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-ML-FR | Honda | MTX 80 | Onbekend | 11-09-2019 | 43,7 jaar |
| 03-ML-FS | Indian Motorcycle | Scout | € 14.997 | 21-09-2019 | 10,6 jaar |
| 03-ML-FT | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.699 | 21-09-2019 | 9,8 jaar |
| 03-ML-FV | Triumph | Speed Triple | € 13.189 | 21-09-2019 | 15,1 jaar |
| 03-ML-FX | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-09-2019 | 19,9 jaar |
| 03-ML-FZ | Piaggio | Vespa GTS | € 6.419 | 21-09-2019 | 6,7 jaar |
| 03-MN-FH | Kawasaki | Z800 ABS | € 8.898 | 12-08-2020 | 11,1 jaar |
| 03-MP-FH | BMW | K 1 | Onbekend | 28-05-2021 | 35,1 jaar |
| 03-MR-FH | BMW | S 1000 | € 22.002 | 15-03-2022 | 5,1 jaar |
| 03-MS-FH | Kreidler | K54 | Onbekend | 19-12-2022 | 44,9 jaar |
| 03-MT-FH | Triumph | Tiger XRX | € 13.399 | 09-11-2024 | 9 jaar |
| 03-MV-FH | KTM | 390 Duke | € 7.150 | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 03-MX-FH | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-02-2025 | 18,1 jaar |
| 03-MZ-FH | Ducati | Streetfighter | € 32.760 | 30-08-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.218 en/of een gewicht van ± 189 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 1290 Super Duke R | € 21.500 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 696 | € 21.900 | - | - | 170 kg |
| BMW S 1000 | € 22.000 | 209 cm | 81 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 23.300 | 213 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 1390 Super Duke R | € 25.000 | 212 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati 1098S | € 24.200 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 22.500 | 205 cm | 72 cm | 180 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 22.700 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 22.300 | 209 cm | 76 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 22.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| BMW R 1200 | € 25.300 | 214 cm | 75 cm | 190 kg |
| Ducati 1299 Panigale | € 24.700 | 207 cm | 75 cm | 180 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 21.700 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 22.500 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| MV Agusta F4 1000 | € 21.100 | 143 cm | 210 cm | 200 kg |
| KTM 890 Adventure | € 24.800 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Ducati 959 Panigale | € 21.900 | 207 cm | 76 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 21.800 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10RR | € 22.500 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 1090 | € 21.300 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple | € 24.000 | 209 cm | 83 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.