MZ-LX-30
Er rijden momenteel 89 Aprilia RC's rond in Nederland. Deze RC komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RC rijden er in dezelfde variant (A) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.988 en € 13.837, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.521 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RC bedraagt € 9.990 incl. BTW en BPM, deze Aprilia RC is daardoor € 531 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RC | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RC |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.990 |
| Bruto BPM | € 1.219 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M552M |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 839cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 219 kg |
| Massa rijklaar | 230 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 435 kg |
| Technische max massa voertuig | 435 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RC | |
| Variant A | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0663*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-LX-30 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-LX-30
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-LB-30 | Yamaha | XJ 6 | € 8.498 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LF-30 | Honda | XL700VA | € 9.450 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LG-30 | BMW | R 1200 | € 18.527 | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LH-30 | Honda | VFR800A | Onbekend | 25-03-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-LJ-30 | Aermacchi-h.davidson | 350 SS | Onbekend | 17-03-2011 | 51,9 jaar |
| MZ-LN-30 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-04-2011 | 17,9 jaar |
| MZ-LT-30 | Suzuki | GSR 600 | € 8.490 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LV-30 | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 02-04-2011 | 23,3 jaar |
| MZ-LX-30 | Aprilia | RC | € 9.990 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-31 | Aprilia | TV | € 13.990 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-32 | Aprilia | RA | € 9.990 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-34 | Triumph | Speed Triple | € 13.790 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LX-35 | Triumph | Tiger 800 | € 10.490 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-36 | Honda | FJS600A | € 9.420 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-37 | Honda | FJS600A | € 9.999 | 05-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LX-38 | Honda | FJS600A | € 9.999 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LX-39 | Honda | VT750CS | € 9.850 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.521 en/of een gewicht van ± 219 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.300 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda NC750XD | € 10.000 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha FZ 8 | € 10.100 | 214 cm | 77 cm | 200 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 500 | € 10.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.700 | 216 cm | 95 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z900 ABS | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville | € 9.900 | 223 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 11.600 | 237 cm | 91 cm | 200 kg |
| Yamaha TDM 900 | € 10.800 | 218 cm | 80 cm | 210 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 10.800 | 225 cm | 75 cm | 220 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki VZ 800 | € 9.600 | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.