Landini Mistral 50
Bekijk de aandrijvingen van de Mistral 50 in Nederland:
Brandstof / aandrijving Aantal Percentage
Diesel 109100%
Huidig aantal Landini Mistral 50's op de Nederlandse weg
Bekijk hier per maand of jaar het aantal eerste toelatingen op de openbare weg in Nederland.
De Landini Mistral 50 is in Nederland het meest op kenteken gezet in 2021 met 97 stuks.
Eerste toelating / Bouwjaren Mistral 50's
109 van de 109 land- of bosbouwtrekkers zijn geïmporteerd
Handelsbenamingen
Bekijk alle handelsbenamingen zoals deze bekend zijn bij de RDW voor de Landini Mistral 50.
Swipe voor complete tabel
Handelsbenaming Aantal Percentage
MISTRAL 50 99 90.8%
MISTRAL 50 AMERICA 6 5.5%
MISTRAL 50 H AMERIKA 2 1.8%
MISTRAL50 1 0.9%
MISTRAL 50 A 1 0.9%
109 100%
Varianten
Bekijk alle varianten zoals deze bekend zijn bij de RDW voor de Landini Mistral 50.
Vind de variant(code) via jouw kenteken
Swipe voor complete tabel
HSSL Diesel
Dieselmotor: 35 kW (48 pk)
nov 2014 nov 2014 - 1
0.9%
HSSL/G
Dieselmotor: 35 kW (48 pk)
jul 2012 apr 2013 - 2
1.8%
Onbekend 106 97.2%
Totaal 109 100%
Nieuwste kentekens
Pagina
1 van 5
Kenteken Toelating & Bouwjaar Omschrijving & NieuwwaardeBrandstof & Motorvermogen
T-43-HGG
6 januari 2026
2003 Geïmporteerd
MISTRAL50 - HGML/AA
?
Onbekend
Diesel
T-83-HBX
13 oktober 2025
2005 Geïmporteerd
MISTRAL 50 - USYL/AA
?
Onbekend
Diesel
Motor (2.2 liter): 35 kW (48 pk)
T-10-GXR
10 juli 2025
MISTRAL 50 - HGMLT35587
T-11-GRS
7 mei 2025
MISTRAL 50 - H - HSSL/G
T-87-FKS
29 maart 2023
MISTRAL 50 - H - HSSL
T-31-FJL
23 maart 2023
MISTRAL 50 - H - HSSL/G
T-09-FGF
8 december 2022
MISTRAL 50
Motor (2.2 liter): 34 kW (46 pk)
T-61-DXR
28 juni 2022
MISTRAL 50 - HGML/AA