WX-TG-82
Er rijden momenteel 162 Marlin 2200's rond in Nederland. Deze 2200 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 januari 2021, dus sinds 5 jaren, 4 maanden en 4 dagen.
De nieuwwaarde van deze Marlin 2200 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Marlin haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Marlin 2200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Marlin 2200 | 2007
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Marlin |
| Handelsbenaming | 2200 |
| Lengte | 6,30 m |
| Breedte | 2,19 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 januari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 4 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.000 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,75 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Marlin 2200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WX-TG-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WX-TG-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WX-TB-82 | Hobby | 30 | Caravan | 20-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TD-82 | Titan Jelsum | TA7 | Open wagen | 04-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TG-80 | Trigano | Randger 575 LX | Caravan | 07-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TG-81 | Hulco | M1 | Open wagen | 02-03-2012 | 14,2 jaar |
| WX-TG-82 | Marlin | 2200 | Caravan | 10-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TG-84 | Hulco | R2 | Open wagen | 24-08-2007 | 18,8 jaar |
| WX-TG-86 | Brian James Trailers | T-zz-t-432 | Voor vervoer voertuigen | 10-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TG-87 | Adria | 5205 | Caravan | 03-11-2007 | 18,6 jaar |
| WX-TH-82 | Dethleffs | EL3 | Caravan | 06-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TJ-82 | Hobby | 24 | Caravan | 12-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TL-82 | Chateau | 466C | Caravan | 11-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TN-82 | Verdonk | VA-ea-pl | Gesloten opbouw | 12-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TP-82 | TEC | 490 P1 | Caravan | 06-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TR-82 | Home-Car | 466H | Caravan | 11-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TS-82 | Fendt | 150 | Caravan | 13-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TT-82 | Kip | Skyline | Caravan | 19-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TV-82 | Anssems | BSX1 | Open wagen | 29-11-2007 | 18,5 jaar |
| WX-TX-82 | Stark | AL-3 | Open wagen | 14-07-2007 | 18,9 jaar |
| WX-TZ-82 | Pega | ZB3500-760 | Voor vervoer boten | 03-06-2009 | 17 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 630 x 219 cm een gewicht van ± 1.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 130 | 625 cm | 227 cm | 1.000 kg |
| Dethleffs EF2 | 621 cm | 220 cm | 910 kg |
| Kip 44S | 637 cm | 224 cm | 980 kg |
| Beyerland 443B | 633 cm | 221 cm | 910 kg |
| Caravelair Alba | 623 cm | 220 cm | 940 kg |
| Kip 44G | 640 cm | 226 cm | 1.030 kg |
| Adria 5205 | 635 cm | 229 cm | 980 kg |
| Kip Skyline | 635 cm | 229 cm | 1.010 kg |
| Caravelair Antares | 640 cm | 229 cm | 1.020 kg |
| Sprite 450-2 | 625 cm | 228 cm | 980 kg |
| Avento 420 | 623 cm | 219 cm | 980 kg |
| Swift 450-2 | 623 cm | 228 cm | 970 kg |
| Eifelland E420 | 626 cm | 217 cm | 910 kg |
| Adria 6A43 | 633 cm | 228 cm | 940 kg |
| Bürstner 4124 | 636 cm | 220 cm | 980 kg |
| Dethleffs C15-1000 | 632 cm | 223 cm | 1.020 kg |
| Kip 44V | 637 cm | 219 cm | 990 kg |
| Sprite 460-3 | 635 cm | 223 cm | 1.070 kg |
| Eriba 462B | 629 cm | 220 cm | 1.020 kg |
| Dethleffs 2LB | 629 cm | 220 cm | 990 kg |
| TEC 450 P1 | 625 cm | 227 cm | 950 kg |
| Biod 450 | 623 cm | 214 cm | 950 kg |
| LMC 420 | 634 cm | 223 cm | 1.030 kg |
| Dethleffs C16-1142 | 625 cm | 213 cm | 930 kg |
| Swift 460-2 | 632 cm | 229 cm | 940 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.