60-WTJ-5
Er rijden momenteel 33 LMC C16-1059's rond in Nederland. Deze C16-1059 komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2026, dus sinds 9 dagen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze LMC C16-1059 niet nader aangeduid rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2020 en maart 2023. De nieuwwaarde van deze LMC C16-1059 is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 16 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle LMC C16-1059 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC C16-1059 | 2022
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | C16-1059 |
| Lengte | 7,18 m |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 1 maand en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 989 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,32 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000018A00LM1059 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*30 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC C16-1059 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-WTJ-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-WTJ-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-WTD-5 | Knaus | W01 | Caravan | 12-05-2026 | Nieuw |
| 60-WTG-5 | Tabbert | W24 | Caravan | 30-04-2026 | 6,6 jaar |
| 60-WTH-5 | Henra | BR | Gesloten opbouw | 13-05-2026 | Nieuw |
| 60-WTJ-3 | TTH | Easyroller | Voor vervoer boten | 18-05-2026 | Nieuw |
| 60-WTJ-5 | LMC | C16-1059 | Niet nader aangeduid | 16-05-2026 | 4,2 jaar |
| 60-WTJ-7 | Hobby | 460 DL | Caravan | 18-05-2026 | 1,4 jaar |
| 60-WTJ-9 | Vlemmix | Afneembare bovenbouw | 19-05-2026 | Nieuw |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 718 x 213 cm een gewicht van ± 989 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Dethleffs C16-1059 | 716 cm | 213 cm | 990 kg |
| Dethleffs C16-1140 | 716 cm | 213 cm | 1.070 kg |
| Bürstner C16-1059 | 716 cm | 213 cm | 1.000 kg |
| Bürstner 4652 | 723 cm | 220 cm | 1.030 kg |
| Bürstner C16-1140 | 716 cm | 213 cm | 1.080 kg |
| Dethleffs C16-1130 | 708 cm | 213 cm | 1.010 kg |
| Hylander 510 | 715 cm | 219 cm | 1.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.