15-WSV-3
Er rijden momenteel 90 LMC C15-1141's rond in Nederland. Deze C15-1141 komt uit het jaar 2026 en is nu 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze LMC C15-1141 niet nader aangeduid rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 90 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2023 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze LMC C15-1141 is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur.
Bekijk ook alle LMC C15-1141 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC C15-1141 | 2026
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | C15-1141 |
| Lengte | 6,82 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,61 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 mei 2026 |
| Leeftijd | 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.113 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,02 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000020G60LM1141 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*42 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC C15-1141 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 15-WSV-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
15-WSV-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-WSB-3 | Kuiphuis | Kipper | Kipper | 12-12-2025 | 0,4 jaar |
| 15-WSF-3 | Western Global Ltd. | Unichassis | Tankwagen | 24-04-2026 | Nieuw |
| 15-WSG-3 | Anssems | AN | Kipper | 29-01-2026 | 0,3 jaar |
| 15-WSJ-3 | Tabbert | W28 | Caravan | 28-01-2026 | 5 jaar |
| 15-WSL-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 03-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-WSN-3 | Hobby | 460 SFF | Caravan | 19-02-2026 | 7,9 jaar |
| 15-WSP-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-WSR-3 | Cheval Liberte | 2003XL Pullman V2 | Veewagen | 05-03-2026 | 6,6 jaar |
| 15-WST-3 | Anssems | AN | Kipper | 17-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-WSV-1 | Ebo Van Weel | Niet nader aangeduid | 20-03-2026 | 0,2 jaar | |
| 15-WSV-3 | LMC | C15-1141 | Niet nader aangeduid | 07-05-2026 | Nieuw |
| 15-WSV-4 | Anssems | AN | Gesloten opbouw | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-WSV-5 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 31-03-2026 | Nieuw |
| 15-WSV-8 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-WSV-9 | Tabbert | W29 | Caravan | 04-04-2026 | Nieuw |
| 15-WSX-3 | Hulco | HU | Open laadvloer | 10-04-2026 | Nieuw |
| 15-WSZ-3 | Caravelair | Sport Line | Caravan | 04-04-2026 | Nieuw |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 682 x 233 cm een gewicht van ± 1.113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 229 cm | 1.160 kg |
| Knaus W01450 | 674 cm | 230 cm | 1.010 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Dethleffs EK3 | 685 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 229 cm | 1.180 kg |
| Bürstner Premio | 674 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Bürstner Averso | 676 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Chateau 496C | 686 cm | 230 cm | 1.110 kg |
| Adria Adora | 692 cm | 231 cm | 1.130 kg |
| Beyerland 496B | 689 cm | 230 cm | 1.060 kg |
| Hobby 460 SFF | 676 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Home-Car 496 H | 689 cm | 231 cm | 1.080 kg |
| Adria Altea 462 PU | 679 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Bürstner 4564 | 678 cm | 230 cm | 1.070 kg |
| Wilk 103472 | 690 cm | 230 cm | 1.060 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 460 SL | 676 cm | 230 cm | 1.210 kg |
| Dethleffs 3LD | 689 cm | 230 cm | 1.080 kg |
| Bürstner 4627 | 678 cm | 230 cm | 1.060 kg |
| Wilk W43 | 680 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Adria Adora 462 UP | 680 cm | 230 cm | 1.190 kg |
| Swift Group Limited Swift | 688 cm | 225 cm | 1.120 kg |
| Dethleffs 3EG | 674 cm | 230 cm | 1.160 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.