54-WKF-8
Er rijden momenteel 25 LMC C09-1031's rond in Nederland. Deze C09-1031 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 9 maanden en 12 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
De nieuwwaarde van deze LMC C09-1031 is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur.
Bekijk ook alle LMC C09-1031 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC C09-1031 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | C09-1031 |
| Lengte | 9,03 m |
| Breedte | 2,53 m |
| Hoogte | 2,58 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 augustus 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 9 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.861 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,10 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type T-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000025C20LM1031 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1062*22 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle LMC C09-1031 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-WKF-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-WKF-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-WKB-8 | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 16-02-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKD-8 | Calag | Grd Anh 87 | Huifopbouw | 19-07-2025 | 35,3 jaar |
| 54-WKF-1 | Sirius | Veewagen | 06-09-2024 | 1,7 jaar | |
| 54-WKF-2 | Weinsberg | W51 | Caravan | 16-01-2024 | 2,4 jaar |
| 54-WKF-3 | Kip | Shelter | Caravan | 25-01-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKF-4 | Easyline | Neerklapbare zijschotten | 12-01-2024 | 2,4 jaar | |
| 54-WKF-5 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 22-01-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKF-6 | Niewiadow | Niewiadow | Voor vervoer voertuigen | 01-02-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKF-7 | Adria | Aviva 522 PT | Caravan | 20-01-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKF-8 | LMC | C09-1031 | Niet nader aangeduid | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| 54-WKG-8 | Adria | Altea | Caravan | 29-03-2024 | 4,2 jaar |
| 54-WKH-8 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 14-02-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKJ-8 | Ifor Williams | TA | Veewagen | 13-02-2024 | 2,3 jaar |
| 54-WKK-8 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 26-02-2024 | 2,2 jaar |
| 54-WKL-8 | Fendt | Bianco Activ 720 | Caravan | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| 54-WKN-8 | Anssems | AN | Voor vervoer voertuigen | 11-04-2024 | 2,1 jaar |
| 54-WKP-8 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 28-03-2024 | 2,2 jaar | |
| 54-WKR-8 | Caravelair | Alba | Caravan | 29-03-2024 | 2,2 jaar |
| 54-WKS-8 | Ifor Williams | TA | Veewagen | 04-04-2024 | 2,1 jaar |
| 54-WKT-8 | Trime | X Solar Pro E | Niet nader aangeduid | 12-04-2024 | 2,1 jaar |
| 54-WKV-8 | Hymer | Touring 530 | Caravan | 16-04-2024 | 2,1 jaar |
| 54-WKX-8 | Eriba | Feeling 470 | Caravan | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| 54-WKZ-8 | Fendt | Fendt | Caravan | 15-06-2024 | 27,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.