60-WNZ-3
Er rijden momenteel 138 LMC 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 25 dagen.
Van deze LMC Mun Vivo 520 K caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Vivo 520 K is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 6 maart 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle LMC 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Vivo 520 K | 2015
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Vivo 520 K |
| Lengte | 7,76 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 maart 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.299 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000021C30LM5029 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*11 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-WNZ-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-WNZ-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-WNB-3 | Pega | 2300 | Voor vervoer boten | 09-10-2024 | 1,7 jaar |
| 60-WND-3 | Atec | AT | Veewagen | 28-10-2025 | 0,6 jaar |
| 60-WNF-3 | Kabe | Smaragd | Caravan | 25-10-2024 | 13 jaar |
| 60-WNG-3 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 05-05-2026 | Nieuw |
| 60-WNH-3 | Sirius | Gesloten opbouw | 25-11-2024 | 1,5 jaar | |
| 60-WNJ-3 | Hulco | HU | Voor vervoer voertuigen | 09-12-2024 | 1,5 jaar |
| 60-WNK-3 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 10-01-2025 | 1,4 jaar |
| 60-WNL-3 | Fendt | Bianco 550 | Caravan | 18-12-2024 | 2,1 jaar |
| 60-WNN-3 | WM Meyer | HZB1021/126ALu 300 | Open laadvloer | 06-01-2025 | 16,1 jaar |
| 60-WNP-3 | Cheval Liberte | Gesloten opbouw | 23-01-2025 | 1,4 jaar | |
| 60-WNR-3 | Hapert | Cobalt | Kipper | 06-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNS-3 | Kuiper | KHA | Niet nader aangeduid | 06-02-2025 | 1,3 jaar |
| 60-WNT-3 | Anssems | Psx 3000-405 | Neerklapbare zijschotten | 10-02-2025 | 18,9 jaar |
| 60-WNV-3 | Easyline | Gesloten opbouw | 28-05-2025 | 2,1 jaar | |
| 60-WNX-3 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 01-04-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-1 | Böckmann | PHA-p-V3016-240 | Veewagen | 07-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-2 | ECO-trailer | Velocity RS | Voor vervoer voertuigen | 06-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-3 | LMC | 520 | Caravan | 06-03-2025 | 10,9 jaar |
| 60-WNZ-4 | Henra | BR | Gesloten opbouw | 14-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-5 | Dibo | JMB-me | Niet nader aangeduid | 12-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-7 | Eriba | Nova Light 442 | Caravan | 28-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-8 | Bürstner | C15-1001 | Niet nader aangeduid | 20-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WNZ-9 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 21-03-2025 | 1,2 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 776 x 233 cm een gewicht van ± 1.299 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Dethleffs EN3 | 771 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EN | 783 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Adria Adora | 773 cm | 230 cm | 1.430 kg |
| Eriba EN530GL EN530SL | 770 cm | 230 cm | 1.430 kg |
| Bürstner C15-1056 | 769 cm | 233 cm | 1.250 kg |
| Knaus W01580 | 782 cm | 240 cm | 1.280 kg |
| Wilk W42560 | 766 cm | 242 cm | 1.240 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Eriba 580 | 774 cm | 230 cm | 1.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.