22-WL-FV
Er rijden momenteel 138 LMC 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 oktober 2015, dus sinds 10 jaren, 7 maanden en 17 dagen.
Van deze LMC Mun Musica 520 K caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Musica 520 K is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Musica 520 K | 2014
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Musica 520 K |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 oktober 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 7 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.430 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000021C30LM1010 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*08 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 22-WL-FV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
22-WL-FV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 22-WB-FV | Siegel | ASG1 | Voor vervoer boten | 28-05-2008 | 27,6 jaar |
| 22-WD-FV | Hapert | R | Open wagen | 13-02-2009 | 17,3 jaar |
| 22-WF-FV | Atec | C2 | Veewagen | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| 22-WJ-FV | Saris | B1300 | Gesloten opbouw | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 22-WK-FV | Hapert | Amigo... | Open laadvloer | 01-07-2013 | 12,9 jaar |
| 22-WL-FB | Cheval Liberte | Gold Pullman V2 | Veewagen | 17-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FD | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 03-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FF | LMC | Mun Musica 470 E | Caravan | 01-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FH | Saris | C2000 | Gesloten opbouw | 22-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FK | Henra | KP3Z.35 | Kipper | 28-01-2015 | 11,3 jaar |
| 22-WL-FP | Kabe | Royal 610 | Caravan | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FR | DE Witte Smid | KC 2000 | Open laadvloer | 08-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FS | Hapert | K.... | Open laadvloer | 15-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FT | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 03-11-2014 | 11,6 jaar |
| 22-WL-FV | LMC | 520 | Caravan | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| 22-WL-FX | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 06-09-2014 | 11,7 jaar |
| 22-WL-FZ | Saris | C2000 | Open wagen | 09-09-2014 | 11,7 jaar |
| 22-WN-FV | Generac Mobile Products | VB9 | Niet nader aangeduid | 22-07-2015 | 10,9 jaar |
| 22-WP-FV | Vlemmix | VBT2-2700 | Voor vervoer boten | 22-06-2016 | 9,9 jaar |
| 22-WR-FV | TTH | Easyroller | Voor vervoer boten | 13-05-2017 | 9 jaar |
| 22-WS-FV | Saris | C2700 | Kipper | 27-06-2018 | 7,9 jaar |
| 22-WT-FV | Anssems | Psx 2000-305X153 | Neerklapbare zijschotten | 24-01-2019 | 7,3 jaar |
| 22-WV-FV | Tabbert | W26 | Caravan | 23-07-2019 | 6,8 jaar |
| 22-WX-FV | Anssems | Kltt 1350-305X150 | Kipper | 19-06-2020 | 5,9 jaar |
| 22-WZ-FV | Erwin Hymer Group Uk Ltd. | Elddis Affinity 520 | Caravan | 26-02-2021 | 5,2 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.430 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 714 cm | 230 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Hobby 540 UL | 730 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Tabbert W24 | 725 cm | 234 cm | 1.370 kg |
| Fendt Opal 515 | 754 cm | 232 cm | 1.430 kg |
| Hobby 540 Kmfe | 791 cm | 230 cm | 1.490 kg |
| Hobby 540 UFE | 738 cm | 230 cm | 1.390 kg |
| Dethleffs 3EM | 763 cm | 230 cm | 1.380 kg |
| Dethleffs 3EN | 783 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Tabbert W27 | 768 cm | 241 cm | 1.530 kg |
| Tabbert W28540 | 765 cm | 243 cm | 1.370 kg |
| Fendt Bianco 550 | 773 cm | 232 cm | 1.450 kg |
| Kip 50HYb | 704 cm | 228 cm | 1.330 kg |
| Adria Adora 542 UL | 749 cm | 230 cm | 1.420 kg |
| Eriba 545 | 751 cm | 240 cm | 1.470 kg |
| Fendt Apero 515 | 752 cm | 232 cm | 1.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.