17-WL-XD
Er rijden momenteel 89 LMC 420's rond in Nederland. Deze 420 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze LMC Mun Style 420 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 82 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2012 en september 2020. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Style 420 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 420 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Style 420 D | 2015
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Style 420 D |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.015 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,86 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000016A00LM4020 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*11 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 420 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 17-WL-XD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
17-WL-XD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 17-WB-XD | Ifor Williams Trailers | HB | Veewagen | 31-10-2008 | 17,6 jaar |
| 17-WD-XD | Hapert | AL | Open wagen | 04-06-2009 | 17 jaar |
| 17-WF-XD | Saris | H | Open wagen | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 17-WG-XD | CZT | Eendracht 2 | Voor vervoer boten | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 17-WH-XD | Hobby | Vip 690 | Caravan | 18-01-2012 | 17,3 jaar |
| 17-WJ-XD | Vlemmix | Vbt 1350 | Voor vervoer boten | 27-02-2013 | 13,3 jaar |
| 17-WK-XD | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 08-05-2014 | 12,1 jaar |
| 17-WL-XB | Eriba | Troll 540 | Caravan | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XD | LMC | 420 | Caravan | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XF | Anssems | 2000 | Open laadvloer | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XG | Anssems | Psx 3000-405X178 | Neerklapbare zijschotten | 20-05-2015 | 11 jaar |
| 17-WL-XH | Adria | Altea 432 PX | Caravan | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XJ | Fendt | Saphir | Caravan | 19-05-2015 | 11 jaar |
| 17-WL-XK | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 15-12-2015 | 10,5 jaar |
| 17-WL-XL | Saris | B1350 | Open laadvloer | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XN | RSA | B131RB | Voor vervoer boten | 22-04-2015 | 17,9 jaar |
| 17-WL-XP | Titan Jelsum | EA18 | Open laadvloer | 06-11-2015 | 10,6 jaar |
| 17-WL-XR | Böckmann | PHA-p-v-305165-240 | Veewagen | 25-03-2016 | 10,2 jaar |
| 17-WL-XS | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 02-05-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XT | Knaus | W04 | Caravan | 15-05-2015 | 11 jaar |
| 17-WL-XV | Dethleffs | 3LE | Caravan | 02-05-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WL-XX | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 26-10-2015 | 10,6 jaar |
| 17-WL-XZ | Hapert | K.... | Open laadvloer | 11-05-2015 | 11,1 jaar |
| 17-WP-XD | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 22-02-2017 | 9,3 jaar |
| 17-WR-XD | Hobby | 650 Umfe | Caravan | 09-06-2018 | 8 jaar |
| 17-WS-XD | Böckmann | PHA-p-k-305165-270 | Veewagen | 16-08-2018 | 7,8 jaar |
| 17-WT-XD | Bürstner | Averso | Caravan | 12-02-2020 | 9,6 jaar |
| 17-WV-XD | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 24-03-2020 | 6,2 jaar |
| 17-WX-XD | Henra | KP35 | Kipper | 14-01-2021 | 5,4 jaar |
| 17-WZ-XD | Henra | BR27 | Gesloten opbouw | 24-06-2021 | 4,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 223 cm een gewicht van ± 1.015 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 30 | 655 cm | 229 cm | 1.030 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 10 | 618 cm | 224 cm | 1.000 kg |
| Fendt 130 | 625 cm | 227 cm | 1.000 kg |
| Chateau 466C | 657 cm | 230 cm | 1.020 kg |
| Knaus 450 | 659 cm | 227 cm | 1.030 kg |
| Home-Car 466H | 657 cm | 230 cm | 990 kg |
| Weinsberg W51 | 673 cm | 230 cm | 1.030 kg |
| Dethleffs EH3 | 641 cm | 230 cm | 1.020 kg |
| Knaus W01450 | 674 cm | 230 cm | 1.010 kg |
| TEC 490K1 | 665 cm | 229 cm | 1.030 kg |
| Hobby 440 SF | 627 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 230 cm | 1.120 kg |
| Beyerland 466B | 657 cm | 230 cm | 970 kg |
| Kip 44S | 637 cm | 224 cm | 980 kg |
| Bürstner Premio | 674 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Caravelair Alba | 623 cm | 220 cm | 940 kg |
| Dethleffs EG2 | 666 cm | 220 cm | 970 kg |
| Dethleffs EK3 | 685 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Weinsberg W52 | 670 cm | 230 cm | 990 kg |
| Hobby 12 E | - | 230 cm | 1.060 kg |
| Dethleffs C16-1038 | 675 cm | 213 cm | 930 kg |
| Adria Altea | 697 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Eifelland E500 | 715 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| TEC 530K1 | 693 cm | 229 cm | 1.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.