74-WHP-7
Er rijden momenteel 75 Koch-anhaengerwerke Gmbh 3.13's rond in Nederland. Deze 3.13 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2023, dus sinds 3 jaren en 24 dagen.
De nieuwwaarde van deze Koch-anhaengerwerke Gmbh 3.13 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Koch-anhaengerwerke Gmbh haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 9 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Koch-anhaengerwerke Gmbh 3.13 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Koch-anhaengerwerke Gmbh 3.13 | 2013
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Koch-anhaengerwerke Gmbh |
| Handelsbenaming | 3.13 |
| Lengte | 3,33 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 9 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,54 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type B1P | |
| Variant 3DN | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0797*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Koch-anhaengerwerke Gmbh 3.13 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-WHP-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-WHP-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-WHB-7 | Kip | Shelter | Caravan | 17-02-2023 | 8,3 jaar |
| 74-WHD-7 | Ifor Williams | HB | Veewagen | 07-04-2023 | 3,2 jaar |
| 74-WHF-7 | Knaus | W01 | Caravan | 15-03-2023 | 3,2 jaar |
| 74-WHG-7 | Hulco | HU | Open laadvloer | 07-04-2023 | 3,2 jaar |
| 74-WHH-7 | Niewiadow | Voor vervoer voertuigen | 27-03-2023 | 3,2 jaar | |
| 74-WHJ-7 | Knaus | W04 | Caravan | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| 74-WHK-7 | Eriba | Enl 442 | Caravan | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHL-7 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 06-06-2023 | 3 jaar |
| 74-WHN-7 | Adria | Adora 542 UL | Caravan | 10-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHP-1 | Weijer | W2 | Gesloten opbouw | 05-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHP-2 | Anssems | AN | Kipper | 16-12-2023 | 2,5 jaar |
| 74-WHP-4 | Caravelair | Antares | Caravan | 24-05-2023 | 3 jaar |
| 74-WHP-5 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 08-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHP-6 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 09-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHP-7 | Koch-anhaengerwerke Gmbh | 3.13 | Caravan | 08-05-2023 | 12,9 jaar |
| 74-WHP-8 | Knaus | W04 | Caravan | 11-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-WHP-9 | Dethleffs | 5ET | Caravan | 07-06-2023 | 3 jaar |
| 74-WHR-7 | Pega | 1800 | Voor vervoer boten | 16-05-2023 | 3 jaar |
| 74-WHT-7 | Hobby | 460 DL | Caravan | 07-06-2023 | 3 jaar |
| 74-WHV-7 | Böckmann | C223517/270 | Veewagen | 01-07-2023 | 2,9 jaar |
| 74-WHX-7 | Harbeck Waging | BT 1700 | Voor vervoer boten | 19-06-2023 | 36,3 jaar |
| 74-WHZ-7 | Hapert | Cobalt | Kipper | 07-07-2023 | 2,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.