WB-DJ-76
Er rijden momenteel 71 Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5's rond in Nederland. Deze BW 3.5 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 november 2002, dus sinds 23 jaren, 6 maanden en 2 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knauss Raumsysteme Gmbh haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 | 2001
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knauss Raumsysteme Gmbh |
| Handelsbenaming | BW 3.5 |
| Breedte | 2,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 november 2002 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 jaren, 6 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.090 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk 150 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WB-DJ-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WB-DJ-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WB-DD-76 | Sprite | 500-2 | Caravan | 06-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DF-76 | Hobby | 30 | Caravan | 06-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DH-76 | Hapert | R | Gesloten opbouw | 05-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DJ-70 | Westfalia | 112851 | Open wagen | 07-10-1997 | 28,7 jaar |
| WB-DJ-71 | Denka-lift | DL28 | Hoogwerker | 05-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DJ-73 | Nooteboom | ASD-40-22 | Open wagen | 05-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DJ-74 | A.b.c. | HA 26-b | Gesloten opbouw | 28-06-2003 | 22,9 jaar |
| WB-DJ-75 | Hobby | 30 | Caravan | 06-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DJ-76 | Knauss Raumsysteme Gmbh | BW 3.5 | Gesloten opbouw | 06-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DJ-77 | Hobby | 30 | Caravan | 06-04-2001 | 25,2 jaar |
| WB-DL-76 | Saris | H | Open wagen | 25-09-2001 | 24,7 jaar |
| WB-DP-76 | Dethleffs | EG2 | Caravan | 12-04-2001 | 25,1 jaar |
| WB-DR-76 | Verdonk | VA-ea-ahw | Gesloten opbouw | 10-04-2001 | 25,1 jaar |
| WB-DT-76 | Knaus | 8406 | Caravan | 12-04-2001 | 26,2 jaar |
| WB-DV-76 | Hobby | 30 | Caravan | 20-04-2001 | 25,1 jaar |
| WB-DX-76 | Hobby | 24 | Caravan | 20-04-2001 | 25,1 jaar |
| WB-DZ-76 | Saris | F | Open wagen | 11-06-2001 | 25 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 240 cm een gewicht van ± 1.090 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Van Weel VW 1300 KW | 479 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Veldhuizen G 43-5 | 731 cm | 232 cm | 1.080 kg |
| Atec 2A3500 | - | 244 cm | 1.030 kg |
| Böckmann C223217-24 | 495 cm | 235 cm | 1.030 kg |
| Brian James Trailers RS5 | 680 cm | 238 cm | 990 kg |
| Hotrarijs Beauty | - | 234 cm | 1.090 kg |
| Barents BL 2000 | - | 239 cm | 1.040 kg |
| Tijhof Tas 35 | - | 232 cm | 1.000 kg |
| Barents BL 2500 | - | 232 cm | 1.070 kg |
| Oosterwijk JO 2500 | - | 232 cm | 990 kg |
| Raasing RT 25 | - | 233 cm | 1.010 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.