85-WK-ZD
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 19 dagen.
Van deze Knaus W62 caravan rijden er in dezelfde variant (W62 (PLUS-PAKET)) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2014 en april 2014. De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2014
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 977 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,18 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWT | |
| Variant W62 (PLUS-PAKET) | |
| Uitvoering 62A2LBAP | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0290*03 | |
| Plaats chassisnummer r. trekdriehoek |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-WK-ZD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-WK-ZD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-WB-ZD | Hapert | K | Gesloten opbouw | 02-10-2008 | 17,7 jaar |
| 85-WD-ZD | Dethleffs | EH3 | Caravan | 20-06-2009 | 16,9 jaar |
| 85-WF-ZD | Hapert | K | Open wagen | 06-09-2010 | 15,7 jaar |
| 85-WG-ZD | Fendt | 150 | Caravan | 24-03-2011 | 15,2 jaar |
| 85-WH-ZD | Henra | K3 | Kipper | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| 85-WJ-ZD | Adria | Adora | Caravan | 11-03-2013 | 20,1 jaar |
| 85-WK-ZB | Fendt | 470 | Caravan | 23-05-2014 | 15,7 jaar |
| 85-WK-ZD | Knaus | W62 | Caravan | 22-04-2014 | 12,1 jaar |
| 85-WK-ZF | Böckmann | KK2513/135 | Gesloten opbouw | 25-04-2015 | 11,1 jaar |
| 85-WK-ZG | Fendt | Tendenza 465 | Caravan | 28-04-2014 | 12,1 jaar |
| 85-WK-ZH | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 02-06-2014 | 12 jaar |
| 85-WK-ZJ | Yunque | HPL250PV | Voor vervoer voertuigen | 29-04-2014 | 12,1 jaar |
| 85-WK-ZK | Adria | Astella Glam Edition 563PU | Caravan | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 85-WK-ZL | Brenderup | 10002V | Voor vervoer boten | 29-04-2014 | 44,9 jaar |
| 85-WK-ZR | Saris | C3000 | Kipper | 17-05-2014 | 12 jaar |
| 85-WK-ZS | Fendt | Bianco 390 | Caravan | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 85-WK-ZT | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open laadvloer | 20-06-2014 | 11,9 jaar |
| 85-WK-ZV | Saris | C3000 | Kipper | 26-08-2014 | 11,8 jaar |
| 85-WK-ZX | Peters | Bpsh | Kaal chassis | 08-05-2014 | 12,1 jaar |
| 85-WK-ZZ | Bohmer | TBH | Gesloten opbouw | 15-05-2014 | 12 jaar |
| 85-WL-ZD | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 19-05-2015 | 11 jaar |
| 85-WN-ZD | Adria | Altea 392 PH | Caravan | 30-04-2016 | 10,1 jaar |
| 85-WR-ZD | Fendt | Diamant 650 | Caravan | 09-07-2018 | 7,9 jaar |
| 85-WS-ZD | Niftylift Limited | Nifty 120T | Hoogwerker | 24-09-2018 | 7,7 jaar |
| 85-WT-ZD | Ifor Williams | GX | Open laadvloer | 08-06-2019 | 7 jaar |
| 85-WV-ZD | Bürstner | C16-1037 | Niet nader aangeduid | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| 85-WX-ZD | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 16-12-2020 | 5,4 jaar |
| 85-WZ-ZD | Anssems | Psx 2500-305X153 | Neerklapbare zijschotten | 23-08-2022 | 3,8 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 218 cm een gewicht van ± 977 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 30 | 641 cm | 227 cm | 990 kg |
| Hobby 10 | 618 cm | 224 cm | 1.000 kg |
| Fendt 130 | 625 cm | 227 cm | 1.000 kg |
| Weinsberg W51 | 657 cm | 228 cm | 1.030 kg |
| Dethleffs EF2 | 643 cm | 220 cm | 1.030 kg |
| Caravelair Antares | 616 cm | 222 cm | 910 kg |
| Kip 44S | 637 cm | 224 cm | 980 kg |
| Bürstner Premio | 674 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Beyerland 443B | 633 cm | 221 cm | 910 kg |
| Caravelair Alba | 623 cm | 220 cm | 940 kg |
| Dethleffs EG2 | 666 cm | 220 cm | 970 kg |
| Weinsberg W52 | 646 cm | 227 cm | 940 kg |
| Dethleffs C16-1038 | 675 cm | 213 cm | 930 kg |
| Eifelland E500 | 715 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Chateau 443C | 633 cm | 221 cm | 890 kg |
| Eriba Troll 530 | 579 cm | 210 cm | 970 kg |
| Kip 44G | 640 cm | 226 cm | 1.030 kg |
| Hobby 12 C | - | 220 cm | 1.010 kg |
| Adria Altea | 665 cm | 228 cm | 1.020 kg |
| Eifelland E450 | 662 cm | 224 cm | 960 kg |
| TEC 450K1 | 618 cm | 224 cm | 930 kg |
| Eriba Troll 542 | 577 cm | 210 cm | 970 kg |
| Kip KS 41 | - | 220 cm | 880 kg |
| Hobby 12 A | - | 220 cm | 910 kg |
| Bürstner 4824 | 687 cm | 217 cm | 970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.