76-WH-BT
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 8 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 5,92 m |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 870 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,18 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 62A2HBA | |
| Uitvoering 62A2HBA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0290*01 | |
| Plaats chassisnummer r. trekdriehoek |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-WH-BT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-WH-BT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-WB-BT | Atec | PB1 | Servicewagen | 19-05-2008 | 18 jaar |
| 76-WD-BT | Anssems | MSX | Open wagen | 14-11-2008 | 17,5 jaar |
| 76-WF-BT | Brenderup | A6H | Open wagen | 14-11-2012 | 13,5 jaar |
| 76-WG-BT | Henra | PL 2 | Open wagen | 05-04-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WH-BB | Atec | PB1 | Servicewagen | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BD | Anssems | BSX1 | Open wagen | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BF | Atec | Paardentrailer Polyester | Veewagen | 11-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BG | Anssems | MSX | Open wagen | 07-05-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BH | Knaus | W08 | Caravan | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BJ | Ifor Williams Trailers | GX6 | Open wagen | 04-10-2011 | 14,7 jaar |
| 76-WH-BK | Hobby | 495 UFE | Caravan | 28-05-2011 | 15 jaar |
| 76-WH-BL | Humbaur | HK 203015-18P | Gesloten opbouw | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BN | Hapert | HA-ma-pl | Open wagen | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 76-WH-BP | Hobby | 400 SF | Caravan | 02-07-2011 | 14,9 jaar |
| 76-WH-BR | Caravelair | Ambiance Style | Caravan | 16-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BT | Knaus | W62 | Caravan | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BV | Hapert | AL | Open wagen | 16-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BX | Kip | KK37 | Caravan | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WH-BZ | Solide | 2000 LBU | Open wagen | 20-06-2011 | 14,9 jaar |
| 76-WJ-BT | Hapert | Al.... | Open wagen | 02-04-2012 | 14,2 jaar |
| 76-WN-BT | Saris | C2000 | Kipper | 09-07-2015 | 10,9 jaar |
| 76-WP-BT | Hapert | C.... | Kipper | 25-05-2016 | 10 jaar |
| 76-WR-BT | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 05-04-2017 | 9,1 jaar |
| 76-WS-BT | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 23-10-2018 | 7,6 jaar |
| 76-WT-BT | Anssems | Bsx 2500-251X130 | Open laadvloer | 08-10-2018 | 7,6 jaar |
| 76-WV-BT | GS | AV-1800 | Huifopbouw | 20-06-2019 | 6,9 jaar |
| 76-WX-BT | Brian James Trailers | TT Transporter | Voor vervoer voertuigen | 26-01-2021 | 5,3 jaar |
| 76-WZ-BT | Vanclaes | Voor vervoer boten | 11-01-2021 | 5,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 592 x 218 cm een gewicht van ± 870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Chateau 403C | 601 cm | 221 cm | 880 kg |
| Beyerland 403B | 601 cm | 221 cm | 800 kg |
| Home-Car 403H | 601 cm | 221 cm | 840 kg |
| Kip Vision | 594 cm | 212 cm | 920 kg |
| Kip 41V | 602 cm | 219 cm | 920 kg |
| Delta Caravans 403D | 601 cm | 221 cm | 810 kg |
| Eifelland E400 | 596 cm | 219 cm | 830 kg |
| Avento 395 | 600 cm | 218 cm | 910 kg |
| Bürstner 3903 | 595 cm | 222 cm | 790 kg |
| Fendt 380 | 588 cm | 219 cm | 810 kg |
| Caravelair N4208 | 585 cm | 210 cm | 790 kg |
| Hobby Beachy 450 | 599 cm | 217 cm | 820 kg |
| Caravelair C4201 | 589 cm | 210 cm | 840 kg |
| LMC 390K1 | 585 cm | 222 cm | 880 kg |
| Adria 5104 | 595 cm | 220 cm | 860 kg |
| Caravelair A4110 | 600 cm | 210 cm | 830 kg |
| Caravelair N4500 | 584 cm | 210 cm | 800 kg |
| Eriba Future 480 | 602 cm | 212 cm | 900 kg |
| Adria Aviva 390 PS | 596 cm | 209 cm | 780 kg |
| Hylander Vision 400 | 588 cm | 214 cm | 840 kg |
| Hylander Design 400 | 599 cm | 215 cm | 870 kg |
| Adria Aviva 400 PS | 596 cm | 209 cm | 840 kg |
| Caravelair C4200 | 587 cm | 210 cm | 830 kg |
| Caravelair Caravelair | 598 cm | 219 cm | 920 kg |
| Capron Carado C160L | 593 cm | 213 cm | 790 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.