61-WK-DB
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2013
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 7,45 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.355 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,38 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE/2 | |
| Variant 62F3NCBL | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0420*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 61-WK-DB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
61-WK-DB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 61-WB-DB | Schans | S2000V | Servicewagen | 31-03-2008 | 18,2 jaar |
| 61-WD-DB | Dethleffs | EL3 | Caravan | 30-10-2008 | 17,6 jaar |
| 61-WF-DB | Hulco | R2 | Open wagen | 23-07-2009 | 16,9 jaar |
| 61-WG-DB | Hapert | HA-ta-pl | Open wagen | 09-06-2010 | 16 jaar |
| 61-WH-DB | Ifor Williams Trailers | GP126GM | Voor vervoer voertuigen | 20-02-2017 | 15,3 jaar |
| 61-WJ-DB | Hobby | 560 CFE | Caravan | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 61-WK-DB | Knaus | W62 | Caravan | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WK-DD | Saris | C2000 | Kipper | 05-12-2013 | 12,5 jaar |
| 61-WK-DF | Bürstner | Averso | Caravan | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WK-DH | Hapert | R.... | Open laadvloer | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DJ | Adria | Action 361 PD | Caravan | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WK-DK | Hapert | R.... | Open laadvloer | 14-09-2013 | 12,7 jaar |
| 61-WK-DL | Eriba | Hsp 465 | Caravan | 15-05-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DN | Anssems | Psx 3000-405X178 | Open laadvloer | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DP | Hulco | Medax-3 | Open laadvloer | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WK-DR | Fendt | Saphir | Caravan | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WK-DS | Hapert | D.... | Kipper | 18-05-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DT | Brian James Trailers | TT Transporter Tilt-bed | Voor vervoer voertuigen | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DV | TEC | Wel Travel King 463 TDF | Caravan | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 61-WK-DX | Henra | B203013H-02 | Open wagen | 02-01-2014 | 12,4 jaar |
| 61-WK-DZ | Spindelberger | Cobra | V.vervoer zweefvliegtuigen | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| 61-WL-DB | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 10-06-2014 | 12 jaar |
| 61-WR-DB | Knaus | W04 | Caravan | 05-04-2017 | 9,2 jaar |
| 61-WS-DB | Henra | KP3Z.35 | Kipper | 27-01-2018 | 8,3 jaar |
| 61-WV-DB | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 29-06-2019 | 6,9 jaar |
| 61-WZ-DB | Easyline | Kipper | 13-01-2021 | 5,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 745 x 230 cm een gewicht van ± 1.355 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 239 cm | 1.260 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt Saphir | 752 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Opal 515 | 754 cm | 232 cm | 1.430 kg |
| Hobby 540 Kmfe | 755 cm | 230 cm | 1.400 kg |
| Hobby 540 UFE | 738 cm | 230 cm | 1.390 kg |
| Fendt Tendenza XXX | 743 cm | 232 cm | 1.280 kg |
| Fendt Bianco XXX | 743 cm | 232 cm | 1.220 kg |
| Adria Adora 542 UL | 749 cm | 230 cm | 1.420 kg |
| Fendt Apero 515 | 752 cm | 232 cm | 1.400 kg |
| Eriba 545 | 751 cm | 240 cm | 1.420 kg |
| Fendt 515 | 754 cm | 232 cm | 1.430 kg |
| Eriba 540B | 746 cm | 240 cm | 1.230 kg |
| Hobby 540 Ul, Uf, UK | 738 cm | 230 cm | 1.300 kg |
| Bürstner Premio Plus | 735 cm | 230 cm | 1.230 kg |
| Eriba EN 495 | 736 cm | 230 cm | 1.320 kg |
| Adria Altea 542 PK | 743 cm | 230 cm | 1.230 kg |
| Hobby 515 UHK | 753 cm | 230 cm | 1.460 kg |
| Erwin Hymer Group Uk Ltd. Elddis Affinity 554 | 737 cm | 226 cm | 1.300 kg |
| Hobby 515 UHL | 753 cm | 230 cm | 1.470 kg |
| Tabbert Tabbert | 735 cm | 237 cm | 1.430 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.