53-WH-GF
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 21 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 3,72 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 622 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,42 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 62N1AHK | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0420*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-WH-GF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-WH-GF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-WB-GF | Dethleffs | EL3 | Caravan | 28-04-2008 | 18,1 jaar |
| 53-WD-GF | Knaus | W044700 | Caravan | 23-02-2010 | 16,3 jaar |
| 53-WF-GF | Eriba | 435 | Caravan | 22-09-2009 | 16,7 jaar |
| 53-WG-GF | Dethleffs | EH3 | Caravan | 02-07-2010 | 15,9 jaar |
| 53-WH-GB | Gookar | Geb 900 | Open wagen | 19-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GD | Knaus | W01 | Caravan | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GF | Knaus | W62 | Caravan | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GJ | Knaus | W01 | Caravan | 26-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GK | Damco | DS 3500 | Open wagen | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GL | Fendt | 150 | Caravan | 13-07-2011 | 14,9 jaar |
| 53-WH-GN | Böckmann | PHA-p-v-305165-200-240 | Veewagen | 11-06-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GP | Atec | Paardentrailer Hout | Veewagen | 21-03-2012 | 14,2 jaar |
| 53-WH-GR | Atec | Plateauwagen | Servicewagen | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 53-WH-GS | Saris | P | Open wagen | 25-07-2012 | 13,8 jaar |
| 53-WH-GV | Hobby | 560 Ul, Uf, UKF | Caravan | 21-07-2011 | 14,9 jaar |
| 53-WH-GX | Hapert | Al.... | Open wagen | 09-06-2011 | 15 jaar |
| 53-WJ-GF | Hapert | Al.... | Open wagen | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 53-WK-GF | Henra | Boedelbak-e | Open wagen | 24-09-2013 | 12,7 jaar |
| 53-WL-GF | Anssems | Gtb 1200-251X126 | Open laadvloer | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| 53-WP-GF | GS | Aic - 2800 N | Containercarrier | 24-06-2016 | 9,9 jaar |
| 53-WR-GF | Saris | C2700 | Neerklapbare zijschotten | 23-06-2017 | 8,9 jaar |
| 53-WS-GF | Hapert | C.... | Kipper | 18-04-2018 | 8,1 jaar |
| 53-WT-GF | Vlemmix | VBT35-3 | Voor vervoer boten | 12-05-2019 | 7 jaar |
| 53-WV-GF | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 29-07-2019 | 6,8 jaar |
| 53-WX-GF | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 12-06-2020 | 6 jaar |
| 53-WZ-GF | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 12-02-2021 | 5,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.