57-WKD-7
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (W09) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 januari 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 4 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 924 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant W09 | |
| Uitvoering 09Y2GAA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 57-WKD-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
57-WKD-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 57-WKB-7 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 16-01-2024 | 2,4 jaar |
| 57-WKD-1 | Cheval Liberte | Veewagen | 11-01-2024 | 2,4 jaar | |
| 57-WKD-2 | Henra | GP | Open laadvloer | 10-01-2024 | 2,4 jaar |
| 57-WKD-3 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 27-12-2023 | 2,4 jaar |
| 57-WKD-4 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 22-12-2023 | 2,4 jaar | |
| 57-WKD-5 | Variant A/s | 2718M3 | Voor vervoer voertuigen | 19-03-2025 | 1,2 jaar |
| 57-WKD-6 | Hobby | 460 DL | Caravan | 15-07-2024 | 1,9 jaar |
| 57-WKD-7 | Knaus | W09 | Caravan | 18-01-2024 | 2,4 jaar |
| 57-WKD-8 | Henra | KP | Kipper | 05-03-2024 | 2,2 jaar |
| 57-WKD-9 | Brian James Trailers | TT Transporter | Voor vervoer voertuigen | 11-01-2024 | 2,4 jaar |
| 57-WKG-7 | Knaus | W04 | Caravan | 11-07-2024 | 1,9 jaar |
| 57-WKH-7 | Eduard | P4 | Open laadvloer | 09-02-2024 | 2,3 jaar |
| 57-WKJ-7 | Hobby | 495 UL | Caravan | 09-02-2024 | 3,9 jaar |
| 57-WKK-7 | Hobby | 455 UF | Caravan | 02-03-2024 | 2,2 jaar |
| 57-WKL-7 | Henra | GP | Open laadvloer | 05-03-2024 | 2,2 jaar |
| 57-WKN-7 | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 28-08-2024 | 1,7 jaar |
| 57-WKP-7 | Böckmann | PHA-p-V3013-160 | Veewagen | 02-01-2025 | 1,4 jaar |
| 57-WKR-7 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 15-04-2024 | 2,1 jaar |
| 57-WKS-7 | Eriba | Touring 430 | Caravan | 04-04-2024 | 2,1 jaar |
| 57-WKT-7 | Breining | Mono 500 AFU | Niet nader aangeduid | 08-04-2024 | 2,2 jaar |
| 57-WKX-7 | Anssems | AN | Open laadvloer | 25-04-2024 | 2,1 jaar |
| 57-WKZ-7 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 07-05-2024 | 2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.