53-WLV-3
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 9 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 november 2025, dus sinds 6 maanden en 8 dagen.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (09) nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2024 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 10 september 2024. Het voertuig was toen 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,57 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 augustus 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 9 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 september 2024. Het voertuig was toen 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 936 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.330 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.330 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant 09 | |
| Uitvoering 09Y2LBA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-WLV-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-WLV-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-WLB-3 | Proline | Gesloten opbouw | 10-05-2024 | 2 jaar | |
| 53-WLD-3 | Marlin | TAB3500 | Voor vervoer boten | 15-05-2024 | 2 jaar |
| 53-WLF-3 | Brian James Trailers | TT Transporter | Voor vervoer voertuigen | 26-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLG-3 | Anssems | AN | Kipper | 04-06-2024 | 2 jaar |
| 53-WLH-3 | Krone | Huifopbouw | 03-07-2024 | 1,9 jaar | |
| 53-WLJ-3 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-WLK-3 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 03-07-2024 | 1,9 jaar |
| 53-WLL-3 | Dethleffs | C16-1038 | Niet nader aangeduid | 24-07-2024 | 5,1 jaar |
| 53-WLN-3 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 23-07-2024 | 1,8 jaar | |
| 53-WLP-3 | Eduard | P4 | Open laadvloer | 04-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLR-3 | Hobby | 495 UL | Caravan | 07-08-2024 | 2,5 jaar |
| 53-WLS-3 | Anka | 3PF | Veewagen | 21-08-2024 | 1,8 jaar |
| 53-WLT-3 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 05-02-2025 | 1,3 jaar |
| 53-WLV-1 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 14-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLV-2 | Hobby | 460 UFE | Caravan | 20-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLV-3 | Knaus | W09 | Caravan | 10-09-2024 | 1,8 jaar |
| 53-WLV-4 | Tijhof | TA12000 | Voor vervoer voertuigen | 16-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLV-5 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 28-11-2024 | 1,5 jaar |
| 53-WLV-6 | Trime | X-ecok | Niet nader aangeduid | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLV-7 | Niewiadow | Voor vervoer voertuigen | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| 53-WLV-8 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 12-12-2024 | 1,5 jaar |
| 53-WLV-9 | Henra | BR | Open laadvloer | 17-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLX-3 | GS | AIC-3000 B | Afneembare bovenbouw | 19-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLZ-3 | Temared | Voor vervoer voertuigen | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 549 x 220 cm een gewicht van ± 936 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Swift 390-3 | 557 cm | 216 cm | 850 kg |
| Elddis 380 | 545 cm | 217 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.