34-WKG-1
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (W09) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 januari 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 4 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 924 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant W09 | |
| Uitvoering 09Y2GAA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 34-WKG-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
34-WKG-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 34-WKB-1 | Fendt | Opal 560 | Caravan | 11-01-2024 | 9,1 jaar |
| 34-WKD-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 20-12-2023 | 2,4 jaar |
| 34-WKF-1 | Syma | Kipper | 05-01-2024 | 2,4 jaar | |
| 34-WKG-1 | Knaus | W09 | Caravan | 19-01-2024 | 2,3 jaar |
| 34-WKG-2 | Henra | GB | Gesloten opbouw | 08-04-2024 | 2,1 jaar |
| 34-WKG-3 | Saris | Kipper | 15-06-2024 | 1,9 jaar | |
| 34-WKG-4 | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 19-01-2024 | 2,3 jaar |
| 34-WKG-5 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 22-02-2024 | 2,3 jaar |
| 34-WKG-6 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 26-03-2024 | 2,2 jaar |
| 34-WKG-7 | Agados | Dona 42 | Open laadvloer | 29-01-2024 | 2,3 jaar |
| 34-WKG-8 | Henra | GB | Gesloten opbouw | 27-02-2024 | 2,2 jaar |
| 34-WKG-9 | Vlemmix | Machinetransporter | Open laadvloer | 25-01-2024 | 7,2 jaar |
| 34-WKH-1 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 14-12-2024 | 1,4 jaar |
| 34-WKJ-1 | Caravelair | Alba | Caravan | 05-04-2024 | 2,1 jaar |
| 34-WKK-1 | Hapert | Cobalt | Kipper | 29-05-2024 | 2 jaar |
| 34-WKL-1 | Saris | Gesloten opbouw | 22-11-2024 | 1,5 jaar | |
| 34-WKN-1 | Hulco | HU | Open laadvloer | 20-06-2024 | 1,9 jaar |
| 34-WKP-1 | Fendt | Bianco 390 | Caravan | 27-03-2024 | 2,2 jaar |
| 34-WKR-1 | Hotra | Open laadvloer | 31-03-2025 | 1,2 jaar | |
| 34-WKS-1 | Tabbert | W28 | Caravan | 29-03-2024 | 2,2 jaar |
| 34-WKT-1 | Bürstner | C15-1094 | Niet nader aangeduid | 10-04-2024 | 2,1 jaar |
| 34-WKV-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 34-WKX-1 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 17-04-2024 | 2,1 jaar | |
| 34-WKZ-1 | Eriba | Troll 530 | Caravan | 11-07-2024 | 3,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.