26-WLD-2
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (W09) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,57 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 936 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant W09 | |
| Uitvoering 09Y2LBA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 26-WLD-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
26-WLD-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 26-WLB-2 | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 08-05-2024 | 2,1 jaar |
| 26-WLD-1 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 19-07-2024 | 1,9 jaar | |
| 26-WLD-2 | Knaus | W09 | Caravan | 27-05-2024 | 2 jaar |
| 26-WLD-3 | Swift | Twywell | Caravan | 24-05-2024 | 17,9 jaar |
| 26-WLD-5 | Hobby | 470 UL | Caravan | 27-05-2024 | 6 jaar |
| 26-WLD-6 | Fendt | 495 | Caravan | 30-05-2024 | 2 jaar |
| 26-WLD-7 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 14-01-2025 | 1,4 jaar |
| 26-WLD-8 | Eriba | Touring 550 | Caravan | 25-07-2024 | 1,8 jaar |
| 26-WLD-9 | Tabbert | W26 | Caravan | 22-05-2024 | 12,1 jaar |
| 26-WLG-2 | Bürstner | C15-1141 | Niet nader aangeduid | 01-06-2024 | 2 jaar |
| 26-WLH-2 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 26-WLJ-2 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 26-WLK-2 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 22-08-2024 | 1,8 jaar | |
| 26-WLL-2 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 12-07-2024 | 1,9 jaar |
| 26-WLN-2 | Böckmann | PHA-p-V3013-160 | Veewagen | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| 26-WLP-2 | Cheval Liberte | Veewagen | 28-08-2024 | 1,8 jaar | |
| 26-WLR-2 | Brian James Trailers | TT Transporter | Voor vervoer voertuigen | 01-11-2025 | 0,6 jaar |
| 26-WLS-2 | LMC | C15-1136 | Niet nader aangeduid | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| 26-WLT-2 | Eriba | Feeling 442 | Caravan | 11-09-2024 | 1,7 jaar |
| 26-WLV-2 | Groenewold | X152 | Voor vervoer voertuigen | 23-09-2024 | 1,7 jaar |
| 26-WLX-2 | Henra | Boedelbak-e | Open laadvloer | 18-09-2024 | 9,5 jaar |
| 26-WLZ-2 | Saris | Gesloten opbouw | 13-05-2026 | Nieuw |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 549 x 220 cm een gewicht van ± 936 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Swift 390-3 | 557 cm | 216 cm | 850 kg |
| Elddis 380 | 545 cm | 217 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.