04-WKZ-1
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (W09) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,57 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 924 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant W09 | |
| Uitvoering 09Y2GAA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 04-WKZ-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
04-WKZ-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 04-WKB-1 | Saris | Kipper | 22-12-2023 | 2,4 jaar | |
| 04-WKD-1 | Knaus | W01 | Caravan | 27-01-2024 | 2,3 jaar |
| 04-WKF-1 | Saris | Gesloten opbouw | 11-04-2025 | 1,1 jaar | |
| 04-WKH-1 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKJ-1 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 07-02-2024 | 2,3 jaar |
| 04-WKK-1 | Saris | Kipper | 15-05-2024 | 2 jaar | |
| 04-WKL-1 | Temared | Voor vervoer voertuigen | 22-02-2024 | 2,3 jaar | |
| 04-WKN-1 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 02-07-2024 | 1,9 jaar | |
| 04-WKP-1 | Anssems | AN | Open laadvloer | 07-05-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKR-1 | Agados | Dona 42 | Open laadvloer | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| 04-WKS-1 | TTH | Easyroller | Voor vervoer boten | 25-03-2024 | 2,2 jaar |
| 04-WKT-1 | Böckmann | PHA-p-V3013-160 | Veewagen | 06-04-2024 | 2,2 jaar |
| 04-WKV-1 | Anssems | AN | Kipper | 22-05-2024 | 2 jaar |
| 04-WKX-1 | Böckmann | PHA-p-V3016-240 | Veewagen | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-1 | Knaus | W09 | Caravan | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-2 | Twintrailer | Twintrailer | Kipper | 14-05-2024 | 2 jaar |
| 04-WKZ-3 | Fendt | 495 | Caravan | 30-04-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-4 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 01-05-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-5 | Hulco | HU | Open laadvloer | 10-10-2025 | 0,6 jaar |
| 04-WKZ-6 | Kip | Shelter | Caravan | 08-05-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-7 | Anssems | AN | Gesloten opbouw | 11-07-2024 | 1,9 jaar |
| 04-WKZ-8 | Eriba | 530 | Caravan | 03-05-2024 | 2,1 jaar |
| 04-WKZ-9 | Dethleffs | 3EH | Caravan | 28-10-2024 | 1,6 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 549 x 220 cm een gewicht van ± 924 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Swift 390-3 | 557 cm | 216 cm | 850 kg |
| Elddis 380 | 545 cm | 217 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.