32-WL-RF
Er rijden momenteel 209 Knaus W08's rond in Nederland. Deze W08 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 11 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Knaus W08 caravan rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2015 en december 2023. De nieuwwaarde van deze Knaus W08 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W08 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W08 | 2015
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W08 |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 11 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.310 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,40 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle Knaus W08 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-WL-RF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-WL-RF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-WB-RF | Hapert | AL | Open wagen | 22-08-2008 | 17,8 jaar |
| 32-WD-RF | Wopa | SA0041 | Niet nader aangeduid | 06-04-2009 | 17,1 jaar |
| 32-WF-RF | Ecim | E 350 Af 35 | Voor vervoer voertuigen | 11-02-2010 | 22,9 jaar |
| 32-WG-RF | Hobby | 30 | Caravan | 07-01-2011 | 15,4 jaar |
| 32-WJ-RF | Saris | C2000 | Open wagen | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| 32-WK-RF | Eriba | EX 471 | Caravan | 23-01-2014 | 12,3 jaar |
| 32-WL-RB | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 07-02-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WL-RD | Ifor Williams | TA | Veewagen | 13-02-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WL-RF | Knaus | W08 | Caravan | 18-06-2015 | 10,9 jaar |
| 32-WL-RG | Anssems | Psx 1400-251X153 | Neerklapbare zijschotten | 31-01-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WL-RH | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 27-12-2016 | 9,4 jaar |
| 32-WL-RJ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 32-WL-RK | Proline | PL27AB-sl | Open wagen | 07-05-2015 | 11,1 jaar |
| 32-WL-RL | Fendt | Saphir | Caravan | 07-03-2015 | 11,2 jaar |
| 32-WL-RN | Hapert | E.... | Kipper | 06-02-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WL-RP | Anssems | Ksx 3000-305X178 | Kipper | 05-12-2015 | 10,5 jaar |
| 32-WL-RR | Anssems | Psx 2000-305X153 | Neerklapbare zijschotten | 16-09-2015 | 10,7 jaar |
| 32-WL-RS | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 02-03-2015 | 11,2 jaar |
| 32-WL-RT | Hapert | R.... | Open laadvloer | 19-02-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WL-RV | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 27-02-2015 | 11,2 jaar |
| 32-WL-RX | Hobby | 720 UML | Caravan | 12-02-2015 | 15,2 jaar |
| 32-WL-RZ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 23-02-2015 | 11,3 jaar |
| 32-WN-RF | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 13-04-2016 | 10,1 jaar |
| 32-WP-RF | Wopa | SA0051 | Niet nader aangeduid | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| 32-WR-RF | Hapert | E.... | Kipper | 07-09-2017 | 8,7 jaar |
| 32-WS-RF | Knaus | W04 | Caravan | 15-06-2018 | 8 jaar |
| 32-WT-RF | Kalf | Voor vervoer boten | 28-03-2019 | 7,2 jaar | |
| 32-WV-RF | Vlemmix | Machinetransporter | Niet nader aangeduid | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| 32-WX-RF | Atlas Copco | Compressor | 04-11-2020 | 5,6 jaar | |
| 32-WZ-RF | Ifor Williams | GX | Open laadvloer | 27-05-2021 | 5 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 1.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| LMC 560K1 | 765 cm | 245 cm | 1.260 kg |
| Dethleffs ET5 | 792 cm | 250 cm | 1.350 kg |
| Tabbert 6303 | - | 248 cm | 1.380 kg |
| Tabbert W28540 | 765 cm | 243 cm | 1.370 kg |
| Hobby 560 Kmfe | 762 cm | 250 cm | 1.410 kg |
| Hobby 17 | - | 250 cm | 1.400 kg |
| Hobby 14 | - | 250 cm | 1.320 kg |
| Tabbert 215562 | - | 247 cm | 1.270 kg |
| Eriba 545 | 751 cm | 240 cm | 1.420 kg |
| Eriba 540 | 752 cm | 242 cm | 1.340 kg |
| Dethleffs EN5 | 755 cm | 250 cm | 1.400 kg |
| TEC 560K1 | 752 cm | 244 cm | 1.240 kg |
| Hobby 560 CFE | 762 cm | 250 cm | 1.440 kg |
| Eriba 540B | 746 cm | 240 cm | 1.230 kg |
| Tabbert 600 3 | - | 248 cm | 1.360 kg |
| Tabbert 315563 | 779 cm | 248 cm | 1.400 kg |
| Hobby 545 | 753 cm | 250 cm | 1.430 kg |
| Tabbert W27560 | 784 cm | 250 cm | 1.340 kg |
| Adria 6B56 | 746 cm | 248 cm | 1.340 kg |
| Hobby 560 UFF | 762 cm | 250 cm | 1.420 kg |
| Eriba HN 545 | - | 240 cm | 1.370 kg |
| Hobby 560 | 757 cm | 250 cm | 1.380 kg |
| Hobby 560 UL | 762 cm | 250 cm | 1.420 kg |
| Tabbert 225573 | - | 248 cm | 1.300 kg |
| Tabbert 6603 | - | 247 cm | 1.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.