85-VR-JD
Er rijden momenteel 175 Mitsubishi L400's rond in Nederland. Deze L400 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 17 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L HT kampeerwagen rijden er nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1998 en januari 2002. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L HT is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L HT | 2000
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | L400 2.5 Td Pv L HT |
| Breedte | 1,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.479 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 64 kW (87 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2477cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.900 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-VR-JD | 21-04-2026 | 12:25 | periodieke controle | 21-04-2027 | Nee |
| 85-VR-JD | 25-03-2025 | 09:42 | periodieke controle | 21-04-2026 | Nee |
| 85-VR-JD | 4-03-2024 | 09:23 | periodieke controle | 21-04-2025 | Nee |
| 85-VR-JD | 21-03-2023 | 09:40 | periodieke controle | 21-04-2024 | Nee |
| 85-VR-JD | 31-03-2022 | 08:53 | periodieke controle | 21-04-2023 | Nee |
| 85-VR-JD | 21-04-2021 | 13:14 | periodieke controle | 21-04-2022 | Nee |
| 85-VR-JD | 6-05-2020 | 13:05 | periodieke controle | 2-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VR-JD | 28-06-2019 | 16:10 | periodieke controle | 2-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 6-05-2020 | 13:05 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 6-05-2020 | 13:05 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2019 | |||||
| 28-06-2019 | 16:10 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-VR-JD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-VR-JD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 85-VR-JD | Mitsubishi | L400 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 01-07-2000 | 25,9 jaar |
| 85-VR-JH | Ford | VCS100 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 22-08-2000 | 44,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 170 cm een gewicht van ± 1.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Ford Transit Connect | 457 cm | 180 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen 253 | - | 180 cm | 1.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.