NF-95-19
OLDTIMER
Er rijden momenteel 94 Magirus-deutz S-3500's rond in Nederland. Deze S-3500 komt uit het jaar 1952 en is nu 73 jaren, 7 maanden en 18 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2015, dus sinds 10 jaren, 11 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Magirus-deutz S-3500 kampeerwagen rijden er nog 44 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1952 en oktober 1952. De nieuwwaarde van deze Magirus-deutz S-3500 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Magirus-deutz S-3500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Magirus-deutz S-3500 | 1952
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Magirus-deutz |
| Handelsbenaming | S-3500 |
| Breedte | 2,19 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 215 kW (292 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 oktober 1952 |
| Leeftijd | 73 jaren, 7 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 73 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 4.795 kg |
| Massa rijklaar | 4.895 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 4895 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 4.105 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 9.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 9.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 020 cm v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Magirus-deutz S-3500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NF-95-19 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NF-95-19
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NF-95-10 | Magirus-deutz | S -3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-11 | Magirus | S 3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 07-03-2022 | 73,7 jaar |
| NF-95-12 | Magirus-deutz | S-3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-13 | Magirus-deutz | S-3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-15 | Magirus-deutz | A 3000 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-17 | Magirus-deutz | S-3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-18 | Magirus-deutz | S-3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-95-19 | Magirus-deutz | S-3500 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
| NF-96-19 | Magirus-deutz | S-3500 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-10-1952 | 73,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.