26-WL-40
Er rijden momenteel 209 Hobby 535's rond in Nederland. Deze 535 komt uit het jaar 1986 en is nu 39 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 2 dagen.
De nieuwwaarde van deze Hobby 535 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hobby haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze Hobby 535 tot de 0.8% traagste campers.
Bekijk ook alle Hobby 535 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby 535 | 1986
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | 535 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Topsnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 1986 |
| Leeftijd | 39 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 39 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.006 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.320 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hobby 535 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 26-WL-40 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
26-WL-40
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26-WE-40 | Kip | KK-400 | Caravan | ? | Onbekend | 05-06-1984 | 42 jaar |
| 26-WH-40 | Burg | Bpa 16 M | Afneembare bovenbouw | ? | Onbekend | 31-05-1985 | 41 jaar |
| 26-WJ-40 | Hapert | K 1300 | Open wagen | ? | Onbekend | 24-03-1986 | 40,2 jaar |
| 26-WL-40 | Hobby | 535 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 11-07-1986 | 39,9 jaar |
| 26-WL-43 | Waco | S III | Open wagen | ? | Onbekend | 10-06-1986 | 40 jaar |
| 26-WL-45 | Waco | Siii | Open wagen | ? | Onbekend | 10-06-1986 | 40 jaar |
| 26-WL-46 | Waco | Siii | Open wagen | ? | Onbekend | 10-06-1986 | 40 jaar |
| 26-WL-47 | Waco | Siiia | Open wagen | ? | Onbekend | 26-06-1986 | 40 jaar |
| 26-WP-40 | Kip | KG 48 T | Caravan | ? | Onbekend | 12-02-1987 | 39,3 jaar |
| 26-WV-40 | Hapert | DL 2000 | Open wagen | ? | Onbekend | 22-03-1988 | 38,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.