VD-039-N
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FCDA) nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2011 en april 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.390 en € 43.047, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.606 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 39.365 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 241 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 39.365 |
| Bruto BPM | € 9.545 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.853 kg |
| Massa rijklaar | 1.953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.347 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FCDA | |
| Uitvoering 51AAE3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*11 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 205 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-039-N | 17-04-2026 | 16:32 | periodieke controle | 17-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VD-039-N | 23-01-2025 | 14:33 | periodieke controle | 23-01-2026 | Nee |
| VD-039-N | 27-12-2023 | 15:31 | periodieke controle | 27-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-039-N | 31-10-2022 | 16:27 | periodieke controle | 31-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-039-N | 21-10-2021 | 10:39 | periodieke controle | 21-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-039-N | 2-10-2020 | 16:35 | periodieke controle | 4-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-039-N | 4-10-2019 | 14:18 | periodieke controle | 4-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 17-04-2026 | 16:32 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 17-04-2026 | 16:32 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 17-04-2026 | 16:32 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-04-2026 | 16:32 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 27-12-2023 | 15:31 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 31-10-2022 | 16:27 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 31-10-2022 | 16:27 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 21-10-2021 | 10:39 | 124 | 5.*.11 | 1 | Emissiebestrijdingssysteem niet compleet |
2020 | |||||
| 2-10-2020 | 16:35 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 2-10-2020 | 16:35 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-039-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-039-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-032-N | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 21.750 | 11-06-2013 | 13 jaar |
| VD-034-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.564 | 07-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-035-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.152 | 13-05-2013 | 13 jaar |
| VD-036-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.810 | 07-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-037-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.802 | 22-05-2013 | 13 jaar |
| VD-039-D | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 35.568 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-039-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.092 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-039-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.684 | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-039-K | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.468 | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-039-N | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 39.365 | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-039-P | Ford | F 250 | Open laadvloer | Onbekend | 28-08-2013 | 20,1 jaar |
| VD-039-R | Volkswagen | Golf Variant | Neerklapbare zijschotten | € 43.581 | 01-06-2013 | 13 jaar |
| VD-039-S | Ford | Transit Custom | Veewagen | € 48.584 | 29-05-2013 | 13 jaar |
| VD-039-T | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.565 | 04-06-2013 | 13 jaar |
| VD-039-X | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 38.637 | 13-06-2013 | 13 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.