4-VVT-48
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 38.923 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 7.997 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Breedte | 2,41 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 38.923 |
| Bruto BPM | € 9.571 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.830 kg |
| Massa rijklaar | 2.930 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 570 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,65 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 2,10 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-VVT-48 | 6-11-2025 | 13:36 | periodieke controle | 6-11-2026 | Nee |
| 4-VVT-48 | 31-01-2024 | 14:45 | periodieke controle | 14-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVT-48 | 26-01-2023 | 12:10 | periodieke controle | 14-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVT-48 | 14-02-2022 | 16:33 | periodieke controle | 14-02-2023 | Nee |
| 4-VVT-48 | 19-11-2020 | 13:27 | periodieke controle | 19-11-2021 | Nee |
| 4-VVT-48 | 7-10-2019 | 11:15 | periodieke controle | 12-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 31-01-2024 | 14:45 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 14:45 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 31-01-2024 | 14:45 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 31-01-2024 | 14:45 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 26-01-2023 | 12:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-01-2023 | 12:10 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 4-VVT-48 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
4-VVT-48
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4-VVF-48 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.856 | 07-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVG-48 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.680 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVJ-48 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.042 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVK-48 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.943 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVN-48 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.380 | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVT-42 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 48.113 | 17-07-2012 | 13,9 jaar |
| 4-VVT-46 | Land Rover | Freelander | Gesloten opbouw | € 50.010 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVT-48 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 38.923 | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| 4-VVV-48 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 18.480 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVX-48 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 38.370 | 06-06-2012 | 14 jaar |
| 4-VVZ-48 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 42.516 | 11-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 241 cm en/of een gewicht van ± 2.830 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 47.200 | 591 cm | 240 cm | 2.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.