WS-JS-82
Er rijden momenteel 225 Hapert C's rond in Nederland. Deze C komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 april 2015, dus sinds 11 jaren, 1 maand en 8 dagen.
Van deze Hapert C kipper rijden er nog 221 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1978 en mei 2012. De nieuwwaarde van deze Hapert C is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert C | 2006
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | C |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 april 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 375 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WS-JS-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WS-JS-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WS-JD-82 | Knaus | W01500 | Caravan | 27-10-2005 | 20,6 jaar |
| WS-JF-82 | Blomert | T2 | Veewagen | 14-01-2006 | 20,4 jaar |
| WS-JG-82 | Anssems | PSX2 | Open wagen | 01-11-2005 | 20,6 jaar |
| WS-JH-82 | Hapert | R | Open wagen | 24-03-2006 | 20,2 jaar |
| WS-JJ-82 | Verdonk | VA-ta-kip | Kipper | 02-11-2005 | 20,6 jaar |
| WS-JL-82 | Eduard | PL2720 | Open wagen | 12-11-2005 | 20,6 jaar |
| WS-JR-82 | Zuidema | P 2 | Veewagen | 17-11-2005 | 20,5 jaar |
| WS-JS-80 | Hapert | R | Open wagen | 08-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-JS-81 | Hapert | R | Open wagen | 08-11-2005 | 20,6 jaar |
| WS-JS-82 | Hapert | C | Kipper | 17-05-2006 | 20 jaar |
| WS-JS-83 | Hapert | D | Kipper | 08-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-JS-84 | Hapert | AL | Open wagen | 14-04-2006 | 20,1 jaar |
| WS-JS-85 | Hapert | AL | Open wagen | 17-02-2006 | 20,3 jaar |
| WS-JS-86 | Hapert | AL | Open wagen | 24-11-2005 | 20,5 jaar |
| WS-JS-87 | Elddis | 490 | Caravan | 23-06-2006 | 19,9 jaar |
| WS-JT-82 | Hotrarijs | VT | Veewagen | 27-08-2012 | 13,8 jaar |
| WS-JX-82 | Henra | K3 | Kipper | 14-11-2005 | 20,5 jaar |
| WS-JZ-82 | Kalf | KBT | Voor vervoer boten | 26-11-2005 | 20,5 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met een afmeting van 394 x 156 cm een gewicht van ± 375 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weymar Junior | 393 cm | 159 cm | 390 kg |
| Humbaur H 1300 | 399 cm | 166 cm | 340 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.