85-41-WT
Er rijden momenteel 225 Hapert C's rond in Nederland. Deze C komt uit het jaar 1982 en is nu 44 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2013, dus sinds 12 jaren, 11 maanden en 28 dagen.
Van deze Hapert C gesloten opbouw rijden er nog 221 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1978 en mei 2012. De nieuwwaarde van deze Hapert C is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert C | 1982
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | C |
| Breedte | 1,75 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 mei 1982 |
| Leeftijd | 44 jaren en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 11 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 575 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek 085 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-41-WT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-41-WT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-40-WT | Hapert | C | Gesloten opbouw | 15-06-1982 | 44 jaar |
| 85-41-WK | Chateau | Touring 390 | Caravan | 16-11-1979 | 48,9 jaar |
| 85-41-WS | Hibra | P 2030 | Veewagen | 04-08-1981 | 44,8 jaar |
| 85-41-WT | Hapert | C | Gesloten opbouw | 12-05-1982 | 44,1 jaar |
| 85-42-WT | Kip | KL 330 | Caravan | 30-03-1982 | 44,2 jaar |
| 85-43-WT | Hapert | C | Gesloten opbouw | 13-04-1982 | 44,2 jaar |
| 85-44-WT | Hapert | C | Gesloten opbouw | 31-03-1982 | 44,2 jaar |
| 85-48-WT | Hapert | C | Gesloten opbouw | 02-04-1982 | 44,2 jaar |
| 85-49-WT | Hapert | F | Open wagen | 26-04-1982 | 44,1 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 175 cm een gewicht van ± 575 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Henra PL 2 | 507 cm | 182 cm | 540 kg |
| Wesco P-2055 | - | 178 cm | 550 kg |
| Vlemmix VPK | 533 cm | 181 cm | 540 kg |
| Vijf Sterren 1300 | - | 175 cm | 540 kg |
| Weijer W 1700 | - | 182 cm | 610 kg |
| Weijer W 1360 | - | 177 cm | 570 kg |
| Waco PT 16 | - | 184 cm | 570 kg |
| Humbaur Garant | 405 cm | 167 cm | 620 kg |
| Henra TK 13 | - | 182 cm | 570 kg |
| Hotrarijs Otello | - | 183 cm | 520 kg |
| Verdonk VA-ta-kp | 417 cm | 168 cm | 540 kg |
| Waco PT13501 | - | 178 cm | 540 kg |
| Anssems K-s 2000 | - | 165 cm | 630 kg |
| Wesco P 2015 | - | 176 cm | 540 kg |
| Heja 150 | - | 174 cm | 520 kg |
| Wesco P 2055 | - | 178 cm | 550 kg |
| Sluis Trailers Polytop 1 | - | 176 cm | 560 kg |
| Van Weel VW 2000 KW | - | 180 cm | 590 kg |
| Pijnappel PTA-2003 | 472 cm | 183 cm | 550 kg |
| Hoka A1 | - | 185 cm | 540 kg |
| Hati 1300 | - | 177 cm | 570 kg |
| Henra JP205 | - | 178 cm | 530 kg |
| Titan Jelsum PTR-1 | - | 182 cm | 550 kg |
| Anssems BS1 | - | 165 cm | 540 kg |
| Wesco P-2015 | - | 176 cm | 540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.