WZ-76-KK
Er rijden momenteel 208 Hapert B's rond in Nederland. Deze B komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2014, dus sinds 12 jaren en 16 dagen.
Van deze Hapert B open wagen rijden er nog 205 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1970 en mei 2006. De nieuwwaarde van deze Hapert B is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert B | 2002
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | B |
| Lengte | 5,53 m |
| Breedte | 2,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 646 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,60 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WZ-76-KK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WZ-76-KK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WZ-70-KK | Hapert | R | Open wagen | 01-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-71-KK | Waco | PT | Veewagen | 31-01-2001 | 25,3 jaar |
| WZ-72-KK | Henra | TK | Veewagen | 13-02-2001 | 25,3 jaar |
| WZ-73-KK | Henra | FV | Open wagen | 23-11-2000 | 25,5 jaar |
| WZ-74-KK | Hapert | BL | Kipper | 30-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-75-KK | Henra | PH | Veewagen | 27-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KB | Eriba | 545B | Caravan | 03-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KD | Camp-let | A2 | Veewagen | 18-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KF | Hapert | K | Open wagen | 15-02-2001 | 25,3 jaar |
| WZ-76-KH | Hapert | D | Kipper | 27-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KK | Hapert | B | Open wagen | 26-03-2002 | 24,2 jaar |
| WZ-76-KN | Hapert | H | Open wagen | 09-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KP | TOP | TTB | Open wagen | 30-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KR | Saris | F | Open wagen | 30-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KS | Anssems | PS | Open wagen | 08-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KT | Direktbouw | DB-4-2W | Gesloten opbouw | 30-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KX | Pega | ZB2700-700 | Voor vervoer boten | 24-11-2000 | 25,5 jaar |
| WZ-76-KY | Verdonk | VA-ta-pl | Open wagen | 03-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-76-KZ | Doornwaard | DE | Speciale groep | 03-11-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-77-KK | Henra | PH | Veewagen | 31-08-2002 | 23,8 jaar |
| WZ-78-KK | Hapert | K | Gesloten opbouw | 25-10-2000 | 25,6 jaar |
| WZ-79-KK | Henra | PH | Veewagen | 23-11-2000 | 25,5 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met een afmeting van 553 x 211 cm een gewicht van ± 646 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Henra AT | 552 cm | 208 cm | 680 kg |
| Humbaur Hfk 2005 | 562 cm | 210 cm | 660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.