WR-48-YF
Er rijden momenteel 208 Hapert B's rond in Nederland. Deze B komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 22 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Hapert B open wagen rijden er nog 205 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1970 en mei 2006. De nieuwwaarde van deze Hapert B is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert B | 1997
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | B |
| Breedte | 2,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 646 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,60 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen dwarsbalk 062 cm a. voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle Hapert B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WR-48-YF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WR-48-YF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WR-42-YF | Kip | KG 44 | Caravan | 10-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-43-YF | Kip | KG 44 | Caravan | 10-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-46-YF | Hapert | R | Open wagen | 09-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-48-YF | Hapert | B | Open wagen | 06-05-1997 | 29,1 jaar |
| WR-48-YG | Hylander | Design 380 | Caravan | 10-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-48-YH | Saris | P | Open wagen | 13-05-1997 | 29,1 jaar |
| WR-48-YJ | Chateau | 445 C | Caravan | 10-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-48-YK | Bürstner | 4222 | Caravan | 08-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-48-YL | Tabbert | 12623 | Caravan | 16-04-1997 | 29,1 jaar |
| WR-48-YP | Wilk | 103442L | Caravan | 11-07-1997 | 28,9 jaar |
| WR-48-YR | Eifelland | 5103 | Caravan | 15-07-1997 | 28,9 jaar |
| WR-48-YS | Eifelland | 5103 | Caravan | 29-05-1997 | 29 jaar |
| WR-48-YT | Dethleffs | RF 6 | Caravan | 02-05-1997 | 29,1 jaar |
| WR-48-YX | Beyerland | 12039 | Caravan | 26-06-1997 | 28,9 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 211 cm een gewicht van ± 646 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hotrarijs VT | 463 cm | 202 cm | 600 kg |
| Ifor Williams Trailers GX6 | 531 cm | 217 cm | 710 kg |
| Hotrarijs PT 2006 | 438 cm | 219 cm | 670 kg |
| Weijer W 2000 | - | 210 cm | 670 kg |
| XX-trail PT | 441 cm | 214 cm | 620 kg |
| Hulco M1 | 625 cm | 208 cm | 630 kg |
| Henra AT | 552 cm | 208 cm | 680 kg |
| Wesco P-2020 | - | 214 cm | 670 kg |
| Weyer Aanhangers Plateau | 490 cm | 204 cm | 690 kg |
| Sluis PTS | 451 cm | 213 cm | 690 kg |
| Wesco PVT | 449 cm | 220 cm | 710 kg |
| Saris PTS | 448 cm | 214 cm | 680 kg |
| Van Der Sluis VS 2000 PT | - | 211 cm | 660 kg |
| Waco PT 2 A | - | 201 cm | 680 kg |
| Ablas T II | - | 213 cm | 650 kg |
| Waco PT18001 | - | 208 cm | 600 kg |
| Baveck MX | 374 cm | 214 cm | 680 kg |
| Wesco P 2020 | - | 210 cm | 660 kg |
| Ablas P2-al | - | 215 cm | 660 kg |
| Titan Jelsum PTR-2V | - | 202 cm | 630 kg |
| Sluis Trailers PT 2 | - | 215 cm | 620 kg |
| Westeria PT 155 | - | 210 cm | 690 kg |
| Hulco Terrax-2 | - | 212 cm | 710 kg |
| Zuidema P 2 | - | 213 cm | 700 kg |
| Thiel TF 4 | 454 cm | 216 cm | 630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.