84-WL-LL
Er rijden momenteel 12.697 Hapert Al....'s rond in Nederland. Deze Al.... komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Hapert Al.... is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert Al.... voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert Al.... | 2014
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | Al.... |
| Lengte | 7,35 m |
| Breedte | 2,32 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 november 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 6 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 november 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 6 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 5 oktober 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.805 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 5.400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 5.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie O3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant C44B | |
| Uitvoering 403 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0139*07 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-WL-LL | 5-10-2020 | 10:34 | periodieke controle | 5-10-2021 | Nee |
| 84-WL-LL | 6-09-2019 | 13:59 | periodieke controle | 17-09-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Hapert Al.... voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-WL-LL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-WL-LL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-WB-LL | Tower Light S.r.l. | VT 1 | Speciale groep | 13-06-2008 | 18 jaar |
| 84-WD-LL | Ifor Williams Trailers | BV-ta | Gesloten opbouw | 20-05-2009 | 17 jaar |
| 84-WF-LL | Brian James Trailers | T-cgtp-121 | Kipper | 16-10-2013 | 12,6 jaar |
| 84-WG-LL | Atec | C2 | Veewagen | 13-10-2010 | 15,6 jaar |
| 84-WH-LL | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 20-01-2012 | 14,4 jaar |
| 84-WK-LL | Hobby | Hobby | Caravan | 08-10-2013 | 19,3 jaar |
| 84-WL-LB | Saris | C2000 | Kipper | 30-10-2014 | 11,6 jaar |
| 84-WL-LD | Fendt | 450 | Caravan | 04-11-2014 | 11,6 jaar |
| 84-WL-LF | Pega | 1350 | Voor vervoer boten | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WL-LG | Innovan Trailers | VKW-D3-3500 | Detailhandel/expositiedoel. | 03-11-2014 | 11,6 jaar |
| 84-WL-LH | Hobby | 460 UFE | Caravan | 19-11-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WL-LJ | Hulco | Medax-2 | Open laadvloer | 11-11-2014 | 11,6 jaar |
| 84-WL-LL | Hapert | Al.... | Gesloten opbouw | 27-11-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WL-LN | Vlemmix | VBT2-2700 | Voor vervoer boten | 08-11-2018 | 7,6 jaar |
| 84-WL-LP | Saris | C2000 | Open wagen | 22-01-2015 | 11,4 jaar |
| 84-WL-LR | Hapert | C.... | Kipper | 13-10-2015 | 10,6 jaar |
| 84-WL-LS | Boro | BR2/lz/E2 | Voor vervoer voertuigen | 14-11-2014 | 14,9 jaar |
| 84-WL-LT | Hapert | K.... | Open laadvloer | 04-08-2015 | 10,8 jaar |
| 84-WL-LV | Capron | Carado C164L | Caravan | 12-12-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WL-LX | LMC | 400 | Caravan | 27-11-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WL-LZ | Pega | 3500 | Voor vervoer boten | 05-12-2014 | 11,5 jaar |
| 84-WN-LL | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open laadvloer | 26-11-2015 | 10,5 jaar |
| 84-WP-LL | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| 84-WR-LL | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 11-01-2018 | 8,4 jaar |
| 84-WS-LL | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
| 84-WT-LL | Western | Unichassis | Tankwagen | 13-02-2019 | 7,3 jaar |
| 84-WV-LL | Niewiadow | Veewagen | 07-12-2019 | 6,5 jaar | |
| 84-WX-LL | BK Market Trailers | D 3502 VK | Detailhandel/expositiedoel. | 20-10-2020 | 5,6 jaar |
| 84-WZ-LL | Venrooy | LTV-200RS | Niet nader aangeduid | 31-03-2021 | 5,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.