63-WJ-DN
Er rijden momenteel 12.697 Hapert Al....'s rond in Nederland. Deze Al.... komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Hapert Al.... gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CI2) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en maart 2012. De nieuwwaarde van deze Hapert Al.... is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert Al.... voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert Al.... | 2012
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | Al.... |
| Breedte | 1,85 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 870 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,73 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CI2 | |
| Uitvoering 302 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0139*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert Al.... voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 63-WJ-DN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
63-WJ-DN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 63-WB-DN | Elddis | 470 | Caravan | 04-04-2008 | 18,2 jaar |
| 63-WF-DN | Saris | FK | Gesloten opbouw | 29-10-2009 | 16,6 jaar |
| 63-WG-DN | Hapert | HA-ta-pl | Gesloten opbouw | 08-06-2010 | 16 jaar |
| 63-WH-DN | Henra | Htxl | Veewagen | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WJ-DB | Hobby | 560 CFE | Caravan | 02-04-2012 | 14,2 jaar |
| 63-WJ-DD | Saris | B1350 | Open wagen | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| 63-WJ-DF | Indespension | PL27095 R | Voor vervoer voertuigen | 17-12-2013 | 12,5 jaar |
| 63-WJ-DG | Hobby | 440 SF | Caravan | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WJ-DJ | Hobby | 495 UFE | Caravan | 27-07-2012 | 13,8 jaar |
| 63-WJ-DK | Hapert | C.... | Kipper | 08-10-2014 | 11,6 jaar |
| 63-WJ-DL | Henra | PL 2 | Open wagen | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WJ-DN | Hapert | Al.... | Gesloten opbouw | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 63-WJ-DP | Bürstner | Premio | Caravan | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 63-WJ-DS | Hobby | 410 SFE | Caravan | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WJ-DT | Bürstner | Averso | Caravan | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WJ-DV | Hulco | Medax-3 | Open wagen | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 63-WJ-DX | BK Market Trailers | D 3502 VK | Detailhandel/expositiedoel. | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 63-WJ-DZ | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 16-04-2012 | 14,1 jaar |
| 63-WK-DN | Anssems | Msx 3000-405X200 | Open laadvloer | 20-06-2013 | 12,9 jaar |
| 63-WL-DN | Witteveen | R 2530 | Voor vervoer voertuigen | 04-07-2014 | 11,9 jaar |
| 63-WN-DN | LMC | Mun Musica 470 E | Caravan | 24-06-2015 | 10,9 jaar |
| 63-WP-DN | Hobby | 440 SF | Caravan | 24-06-2016 | 9,9 jaar |
| 63-WR-DN | Henra | Boedelbak-e | Open laadvloer | 18-05-2017 | 9 jaar |
| 63-WS-DN | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 02-02-2018 | 8,3 jaar |
| 63-WT-DN | Vlemmix | Machinetransporter | Niet nader aangeduid | 18-10-2018 | 7,6 jaar |
| 63-WV-DN | Saris | C2000 | Gesloten opbouw | 15-07-2019 | 6,9 jaar |
| 63-WX-DN | Saris | C3500 | Neerklapbare zijschotten | 07-08-2020 | 5,8 jaar |
| 63-WZ-DN | Hulco | Medax-3 | Neerklapbare zijschotten | 27-01-2021 | 5,3 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 185 cm een gewicht van ± 870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Henra K3 | 454 cm | 191 cm | 860 kg |
| Saris C2700 | - | 184 cm | 820 kg |
| Atec K2 | - | 176 cm | 800 kg |
| Atec K2-3 | - | 177 cm | 850 kg |
| Sallas KP | - | 179 cm | 810 kg |
| Verdonk VA-ea-pl | - | 193 cm | 790 kg |
| Van Weel VW 2001 VV | - | 194 cm | 910 kg |
| Peters PK | - | 192 cm | 890 kg |
| Atec Tipper | - | 183 cm | 860 kg |
| Ifor Williams Trailers TT105G | 504 cm | 176 cm | 880 kg |
| Verdonk VA Ta PL | - | 191 cm | 800 kg |
| Verdonk VA-ta-pl | - | 185 cm | 890 kg |
| Kuiper KK | - | 186 cm | 940 kg |
| Pijnappel PTK-3500 | 437 cm | 186 cm | 860 kg |
| Atec Kipper | - | 183 cm | 810 kg |
| Gijzen GTK | - | 183 cm | 830 kg |
| Breston BR 2000 | - | 178 cm | 880 kg |
| Raasing RP 20 | - | 188 cm | 910 kg |
| Kuiphuis K9 | - | 189 cm | 840 kg |
| Van Weel VW | - | 194 cm | 880 kg |
| Anssems 2000 | - | 187 cm | 860 kg |
| Titan Jelsum VW 2000 | - | 178 cm | 930 kg |
| Solide C 2000 MR | - | 184 cm | 880 kg |
| Henra K35 | - | 195 cm | 940 kg |
| Van Weel VW 1300 | - | 177 cm | 870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.