WR-51-SB
Er rijden momenteel 746 Hapert AL2000's rond in Nederland. Deze AL2000 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2009, dus sinds 16 jaren, 7 maanden en 25 dagen.
Van deze Hapert AL2000-01 open wagen rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1996 en februari 2014. De nieuwwaarde van deze Hapert AL2000-01 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert AL2000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert AL2000-01 | 1997
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | AL2000-01 |
| Breedte | 1,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 1 maand en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 7 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 490 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,74 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert AL2000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WR-51-SB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WR-51-SB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WR-50-SB | Wienen | W 1 | Open wagen | 29-12-1997 | 28,4 jaar |
| WR-51-SB | Hapert | AL2000 | Open wagen | 09-04-1997 | 29,2 jaar |
| WR-51-SF | Fendt | 510 A | Caravan | 18-03-1997 | 30,3 jaar |
| WR-51-SG | GS | AI 2800 | Open wagen | 21-01-1997 | 29,4 jaar |
| WR-51-SH | Eifelland | 5103 | Caravan | 25-04-1997 | 29,1 jaar |
| WR-51-SJ | Kip | KG 47 | Caravan | 04-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-51-SL | Anssems | K-S2000-3015 | Achterwaartse kipper | 20-03-1997 | 29,2 jaar |
| WR-51-SN | Hapert | R | Open wagen | 18-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-51-SP | Hapert | AL | Open wagen | 25-03-1997 | 29,2 jaar |
| WR-51-SR | Gijzen | Gpt 27 | Gesloten opbouw | 11-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-51-ST | Hobby | 10 M | Caravan | 29-04-1997 | 29,1 jaar |
| WR-52-SB | Weyer Aanhangers | WP 1500 | Open wagen | 25-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-53-SB | Hapert | AL | Open wagen | 06-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-55-SB | Hapert | AL | Open wagen | 27-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-56-SB | Hapert | AL | Open wagen | 21-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-57-SB | Witteveen | R 2430 | Voor vervoer voertuigen | 03-02-1997 | 29,3 jaar |
| WR-59-SB | Hapert | AL | Open wagen | 31-03-1998 | 28,2 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 170 cm een gewicht van ± 490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Anssems PSX2 | 560 cm | 177 cm | 470 kg |
| Saris P | 511 cm | 177 cm | 510 kg |
| Anssems A-s 2000 | - | 179 cm | 490 kg |
| Anssems PS | - | 180 cm | 540 kg |
| Verdonk VA-ta-pl | 424 cm | 180 cm | 460 kg |
| Anssems A-s 2000 VV | - | 178 cm | 520 kg |
| Wesco P-2055 | - | 178 cm | 530 kg |
| Vijf Sterren 1300 | - | 175 cm | 540 kg |
| Pijnappel P T A -1500 | 436 cm | 177 cm | 470 kg |
| Saris C2000 | - | 179 cm | 450 kg |
| Henra H20V2 | - | 180 cm | 440 kg |
| Anssems A-s 1300 | - | 180 cm | 450 kg |
| Heja 150 | - | 174 cm | 520 kg |
| Pijnappel P.t.a.-1500 | - | 177 cm | 470 kg |
| Anssems A-s 2000 V V | - | 179 cm | 510 kg |
| Atec PL 20 | 446 cm | 176 cm | 500 kg |
| HES H20 | - | 180 cm | 500 kg |
| Wesco P-2015 | - | 180 cm | 540 kg |
| Henra JP205 | - | 178 cm | 530 kg |
| Equipe 300 S | - | 179 cm | 500 kg |
| Anssems BS1 | 398 cm | 180 cm | 450 kg |
| Doornwaard DE | - | 174 cm | 460 kg |
| Atec B1 | - | 178 cm | 470 kg |
| Anssems A-s 1450 | - | 178 cm | 500 kg |
| Masta MVT | 441 cm | 174 cm | 500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.