92-WG-52
Er rijden momenteel 166 HES H20's rond in Nederland. Deze H20 komt uit het jaar 1985 en is nu 41 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 januari 2017, dus sinds 9 jaren en 4 maanden.
Van deze HES H20 A gesloten opbouw rijden er nog 164 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1980 en mei 2005. De nieuwwaarde van deze HES H20 A is helaas onbekend.
Dit voertuig van HES haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle HES H20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
HES H20 A | 1985
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | HES |
| Handelsbenaming | H20 A |
| Breedte | 2,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 1985 |
| Leeftijd | 41 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 januari 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 700 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,70 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek 065 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle HES H20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-WG-52 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-WG-52
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-WD-52 | Chateau | 424 | Caravan | 02-05-1984 | 42,1 jaar |
| 92-WE-52 | Bürstner | 3901 | Caravan | 01-08-1984 | 41,9 jaar |
| 92-WG-51 | Draca | TH 30 | Gesloten opbouw | 21-05-1985 | 41,1 jaar |
| 92-WG-52 | HES | H20 | Gesloten opbouw | 21-05-1985 | 41,1 jaar |
| 92-WG-53 | Constructam | 430 | Caravan | 24-05-1985 | 41 jaar |
| 92-WG-54 | Constructam | 430 | Caravan | 24-05-1985 | 41,2 jaar |
| 92-WG-57 | Hobby | 520 | Caravan | 20-05-1985 | 42,9 jaar |
| 92-WL-52 | Westeria | PT 155 | Veewagen | 22-07-1986 | 39,9 jaar |
| 92-WN-52 | Weijer | WP 2000 | Open wagen | 02-01-1987 | 39,4 jaar |
| 92-WP-52 | Wesco | P-2055 | Veewagen | 29-04-1987 | 39,1 jaar |
| 92-WR-52 | Wesco | P-2055 | Veewagen | 04-08-1987 | 38,9 jaar |
| 92-WS-52 | Henra | K 20 | Achterwaartse kipper | 05-11-1987 | 38,6 jaar |
| 92-WV-52 | Hobby | 420 | Caravan | 06-05-1988 | 38,1 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 201 cm een gewicht van ± 700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Atec C2 | 437 cm | 196 cm | 700 kg |
| Weijer W 2000 F | 407 cm | 199 cm | 650 kg |
| Hapert H | 537 cm | 208 cm | 700 kg |
| Henra PTN | 441 cm | 199 cm | 630 kg |
| Henra TK 21 | - | 193 cm | 630 kg |
| Weijer W 2000 | - | 210 cm | 670 kg |
| Hapert K 2000 | - | 193 cm | 670 kg |
| Hapert HA-ta-pl | - | 205 cm | 700 kg |
| Hulco M1 | 625 cm | 208 cm | 630 kg |
| Hotrarijs PT | 424 cm | 194 cm | 650 kg |
| Henra AT | 552 cm | 208 cm | 680 kg |
| Henra TK | 418 cm | 197 cm | 630 kg |
| ABL PF 2 | - | 210 cm | 740 kg |
| Weyer Aanhangers Plateau | 490 cm | 204 cm | 690 kg |
| Hapert G | 575 cm | 209 cm | 710 kg |
| Waco PT 2 A | - | 201 cm | 690 kg |
| Westfalia 120881 Ac 3 | - | 211 cm | 740 kg |
| Hapert K.... | - | 196 cm | 660 kg |
| Wesco PVT | 449 cm | 202 cm | 670 kg |
| Peters PPT | - | 208 cm | 720 kg |
| Hapert AL2700 | - | 204 cm | 650 kg |
| Henra TK212 | - | 200 cm | 640 kg |
| Peters Bpsh | 488 cm | 205 cm | 740 kg |
| Hapert V 2600 | - | 196 cm | 720 kg |
| Van Der Sluis VS 2000 PT | - | 211 cm | 660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.