WN-87-HT
Er rijden momenteel 236 Geho GH 7700's rond in Nederland. Deze GH 7700 komt uit het jaar 1995 en is nu 31 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 december 2019, dus sinds 6 jaren, 5 maanden en 18 dagen.
Van deze Geho GH 7700 2 5K achterwaartse kipper rijden er nog 231 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1979 en januari 2009. De nieuwwaarde van deze Geho GH 7700 2 5K is helaas onbekend.
Dit voertuig van Geho haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Geho GH 7700 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Geho GH 7700 2 5K | 1995
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Geho |
| Handelsbenaming | GH 7700 2 5K |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | achterwaartse kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 1995 |
| Leeftijd | 31 jaren, 1 maand en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 31 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 december 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 5 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 760 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op trekdriehoek 060 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Geho GH 7700 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WN-87-HT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WN-87-HT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WN-81-HT | Baveco | G 43 5 | Open wagen | 29-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-83-HT | Peters | PP 20 | Gesloten opbouw | 29-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-84-HT | Kuiphuis | K 1 | Open wagen | 29-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-85-HT | Dethleffs | RM 3 A | Caravan | 05-10-1995 | 30,7 jaar |
| WN-87-HD | Home-Car | 36 | Caravan | 15-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-87-HG | Hapert | A 2000 | Open wagen | 07-06-1995 | 31 jaar |
| WN-87-HK | Dethleffs | RM 3 | Caravan | 05-05-1995 | 31,1 jaar |
| WN-87-HL | Knaus | 2404 | Caravan | 07-02-1996 | 30,3 jaar |
| WN-87-HN | Caravelair | B 4001 | Caravan | 27-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-87-HP | Dethleffs | RF 3 | Caravan | 19-04-1995 | 31,1 jaar |
| WN-87-HR | Dethleffs | RF4 | Caravan | 03-06-1995 | 31 jaar |
| WN-87-HT | Geho | GH 7700 | Achterwaartse kipper | 29-03-1995 | 31,2 jaar |
| WN-87-HY | Anssems | A-S1450-2513 | Open wagen | 30-08-1995 | 30,8 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 181 cm een gewicht van ± 760 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hapert E | 449 cm | 181 cm | 730 kg |
| Saris P-kipper | 467 cm | 183 cm | 740 kg |
| Anssems KSX2 | 456 cm | 185 cm | 750 kg |
| Atec K2-3 | 440 cm | 181 cm | 740 kg |
| Anssems KS3 | - | 181 cm | 720 kg |
| Henra K3Z | 439 cm | 183 cm | 770 kg |
| Hapert AL2000 | - | 189 cm | 830 kg |
| Wesco WK | 420 cm | 187 cm | 680 kg |
| Saris C2700 | - | 184 cm | 820 kg |
| Hapert D 2700 | 417 cm | 184 cm | 720 kg |
| Atec K2 | - | 176 cm | 800 kg |
| Sallas KP | - | 179 cm | 810 kg |
| Van Weel VW 1300 | - | 174 cm | 770 kg |
| Hapert D3000 | - | 188 cm | 820 kg |
| Hapert E2700-01 | - | 174 cm | 700 kg |
| Bunk BU 1700 | - | 188 cm | 740 kg |
| Böckmann PHA-p-v-305130-155-185 | - | 185 cm | 770 kg |
| Anssems Ksx 3000-305X178 | - | 185 cm | 770 kg |
| Böckmann PHA3013-16 | - | 185 cm | 750 kg |
| Humbaur Htk 3000.31 | - | 191 cm | 780 kg |
| Hapert DL 2000 | - | 187 cm | 730 kg |
| Gookar Gdb 1600 | - | 181 cm | 770 kg |
| Verdonk VA Ta PL | - | 191 cm | 800 kg |
| Ifor Williams Trailers TA | - | 190 cm | 710 kg |
| TOP TTK | 443 cm | 187 cm | 720 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.