WF-XT-17
Er rijden momenteel 232 Geho GH 7400's rond in Nederland. Deze GH 7400 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 10 dagen.
Van deze Geho Gh7400-2.5k kipper rijden er nog 231 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1976 en november 2009. De nieuwwaarde van deze Geho Gh7400-2.5k is helaas onbekend.
Dit voertuig van Geho haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Geho GH 7400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Geho Gh7400-2.5k | 2002
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Geho |
| Handelsbenaming | Gh7400-2.5k |
| Breedte | 1,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 820 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek 060 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Geho GH 7400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WF-XT-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WF-XT-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WF-XD-17 | Hobby | 30 | Caravan | 15-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XF-17 | Nelbach | Tbn 3500XL | Voor vervoer boten | 12-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XH-17 | Freewheel | 1614 KG | Voor vervoer boten | 20-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XJ-17 | Henra | TR N | Open wagen | 19-10-2002 | 23,6 jaar |
| WF-XL-17 | Henra | ER N | Open wagen | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XN-17 | Henra | PTN | Veewagen | 18-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XP-17 | Fendt | 130 | Caravan | 22-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XR-17 | Sprite | 390-3 | Caravan | 24-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XS-17 | Hobby | 30 | Caravan | 22-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-10 | Weijer | WD 2500 | Open wagen | 19-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-11 | Peters | Bpsh | Voor vervoer voertuigen | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-13 | Ultra Lite | Draaischamel, 2 Assig | Detailhandel/expositiedoel. | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-14 | BK Trailers | D3502VK | Detailhandel/expositiedoel. | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-15 | Van Venrooy | LTV250 | Speciale groep | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-16 | ROM | 600 | Speciale groep | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XT-17 | Geho | GH 7400 | Kipper | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XV-17 | Peters | Bpsh | Voor vervoer voertuigen | 18-07-2002 | 23,9 jaar |
| WF-XX-17 | Saris | H | Open wagen | 13-08-2002 | 23,8 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 197 cm een gewicht van ± 820 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Humbaur HTK2000 | 462 cm | 192 cm | 770 kg |
| Henra K3 | 454 cm | 191 cm | 860 kg |
| Van Weel VW 2001 | - | 206 cm | 900 kg |
| Verdonk VA-ta-pl | - | 196 cm | 890 kg |
| Van Berne PB 2 | - | 206 cm | 780 kg |
| Hapert V2700 | - | 202 cm | 820 kg |
| Hapert AL2000 | - | 189 cm | 830 kg |
| Hapert AL3500 | - | 206 cm | 750 kg |
| Ifor Williams Trailers LM6-7 | 578 cm | 206 cm | 740 kg |
| Hapert D3500 | - | 190 cm | 860 kg |
| Kuiper VV | 599 cm | 201 cm | 750 kg |
| Henra PHP | - | 207 cm | 770 kg |
| Verdonk VA-ea-pl | - | 193 cm | 790 kg |
| Hapert HA-ta-pl | - | 192 cm | 860 kg |
| Peters Bpsh | - | 205 cm | 740 kg |
| Hapert D3000 | - | 188 cm | 820 kg |
| Solide 2000 LBK | - | 199 cm | 750 kg |
| Bunk BU 1700 | - | 188 cm | 740 kg |
| Hapert E2700 | - | 189 cm | 870 kg |
| Equipe 1800 | - | 204 cm | 770 kg |
| Van Weel VW | - | 205 cm | 880 kg |
| Oosterwijk JOP | - | 200 cm | 740 kg |
| Solide 2500LBk | 436 cm | 196 cm | 820 kg |
| Van Berne TB | - | 206 cm | 860 kg |
| Peters PK | - | 192 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.