WT-HT-89
Er rijden momenteel 46 GS Aic - 3000 Ns rond in Nederland. Deze Aic - 3000 N komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 1 maand oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze GS Aic-3000n afneembare bovenbouw rijden er nog 46 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2001 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze GS Aic-3000n is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS Aic - 3000 N voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS Aic-3000n | 2006
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | Aic-3000n |
| Lengte | 9,65 m |
| Breedte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 29 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 4.240 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 30.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 30.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 30.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,49 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| WT-HT-89 | 29-04-2024 | 15:35 | periodieke controle | 29-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| WT-HT-89 | 24-02-2023 | 15:02 | periodieke controle | 25-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| WT-HT-89 | 25-03-2022 | 16:36 | periodieke controle | 25-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| WT-HT-89 | 5-03-2021 | 11:51 | periodieke controle | 5-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| WT-HT-89 | 19-02-2020 | 15:14 | periodieke controle | 21-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| WT-HT-89 | 21-02-2019 | 13:52 | periodieke controle | 21-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-04-2024 | 15:35 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2023 | |||||
| 24-02-2023 | 15:02 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 24-02-2023 | 15:02 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 24-02-2023 | 15:02 | 306 | 5.*.31 | 1 | (Kunststof) remleiding geknikt |
| 24-02-2023 | 15:02 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 25-03-2022 | 16:36 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 25-03-2022 | 16:36 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 25-03-2022 | 16:36 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 25-03-2022 | 16:36 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
| 25-03-2022 | 16:36 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 5-03-2021 | 11:51 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 5-03-2021 | 11:51 | 595 | 5.*.59a | 1 | Verlichting ondeugdelijk bevestigd |
| 5-03-2021 | 11:51 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 19-02-2020 | 15:14 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-02-2020 | 15:14 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 21-02-2019 | 13:52 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 21-02-2019 | 13:52 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| 21-02-2019 | 13:52 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-02-2019 | 13:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle GS Aic - 3000 N voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WT-HT-89 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WT-HT-89
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WT-HB-89 | Hobby | 30 | Caravan | 28-04-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HF-89 | Hapert | R | Open wagen | 02-08-2006 | 19,8 jaar |
| WT-HG-89 | Boehmer Prefab Wagenbouw | EBH | Servicewagen | 04-05-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HH-89 | Hoka | B1 | Open wagen | 09-01-2007 | 19,4 jaar |
| WT-HJ-89 | Hapert | E | Kipper | 28-04-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HP-89 | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 03-07-2006 | 19,9 jaar |
| WT-HR-89 | Home-Car | 446H | Caravan | 11-05-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HT-80 | Atec | P20 | Open wagen | 16-06-2006 | 20 jaar |
| WT-HT-81 | Atec | P20 | Open wagen | 16-06-2006 | 20 jaar |
| WT-HT-82 | Böckmann | P11 | Veewagen | 28-04-2006 | 23,7 jaar |
| WT-HT-83 | Atlas Copco | Qas 125 | Kaal chassis | 02-05-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HT-85 | Verdonk | VA-da-sw | Open wagen | 04-05-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HT-86 | Avento | Gran Turismo AGT470TCb | Caravan | 11-09-2013 | 19,9 jaar |
| WT-HT-87 | Hobby | 12 | Caravan | 28-04-2006 | 27,8 jaar |
| WT-HT-89 | GS | Aic - 3000 N | Afneembare bovenbouw | 28-04-2006 | 20,1 jaar |
| WT-HV-89 | Knaus | W01500 | Caravan | 08-06-2006 | 20 jaar |
| WT-HX-89 | Atec | PB1 | Servicewagen | 28-03-2012 | 14,2 jaar |
| WT-HZ-89 | Knaus | W01500 | Caravan | 03-05-2006 | 20,1 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met een afmeting van 965 x 248 cm een gewicht van ± 4.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Floor FLA-10-20 | 955 cm | 249 cm | 4.630 kg |
| Floor Axc.327 | 973 cm | 250 cm | 4.140 kg |
| Floor FLA-3-101 | 970 cm | 250 cm | 4.220 kg |
| Van Hool 3-assige Aanhangwagen | 963 cm | 255 cm | 4.450 kg |
| Floor FLA-10-108 | 965 cm | 249 cm | 4.010 kg |
| Floor Axc.330 | 962 cm | 250 cm | 4.600 kg |
| Tijhof TA12000 | 973 cm | 253 cm | 4.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.