63-WPN-7
Er rijden momenteel 92 GS AV-3000 P's rond in Nederland. Deze AV-3000 P komt uit het jaar 2025 en is nu 11 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze GS AV-3000 P open laadvloer rijden er nog 92 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2008 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze GS AV-3000 P is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AV-3000 P voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AV-3000 P | 2025
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AV-3000 P |
| Lengte | 11,99 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 12 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 juni 2025 |
| Leeftijd | 11 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 juni 2026. Het voertuig moet over 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.600 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 30.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 30.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 30.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,37 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle GS AV-3000 P voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 63-WPN-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
63-WPN-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 63-WPB-7 | Hulco | HU | Open laadvloer | 15-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPD-7 | Fendt | Apero 465 | Caravan | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 63-WPF-7 | Hobby | 540 Kmfe | Caravan | 05-04-2025 | 14,1 jaar |
| 63-WPG-7 | Groenewold | X152 | Voor vervoer voertuigen | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPH-7 | Temared | Neerklapbare zijschotten | 15-04-2025 | 1,1 jaar | |
| 63-WPJ-7 | VDM | VDM41DC02 | Gesloten opbouw | 24-04-2025 | 1,1 jaar |
| 63-WPK-7 | Martz | Voor vervoer voertuigen | 07-06-2025 | 1 jaar | |
| 63-WPL-7 | Kip | Shelter | Caravan | 13-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPN-1 | Kaeser | M82 | Compressor | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPN-2 | Tabbert | W26 | Caravan | 13-05-2025 | 11,5 jaar |
| 63-WPN-3 | Pega | 2700 | Voor vervoer boten | 30-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPN-4 | Saris | Kipper | 23-05-2025 | 1 jaar | |
| 63-WPN-5 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 12-06-2025 | 1 jaar |
| 63-WPN-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 14-03-2026 | 0,2 jaar |
| 63-WPN-7 | GS | AV-3000 P | Open laadvloer | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| 63-WPN-8 | Fendt | 495 | Caravan | 24-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPN-9 | Hobby | 495 UL | Caravan | 26-05-2025 | 1 jaar |
| 63-WPP-7 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 25-06-2025 | 0,9 jaar |
| 63-WPR-7 | Max Trailer | Dieplader | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| 63-WPS-7 | Eriba | 540 | Caravan | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| 63-WPT-7 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 19-06-2025 | 0,9 jaar |
| 63-WPV-7 | Fendt | Saphir | Caravan | 09-08-2025 | 5,8 jaar |
| 63-WPX-7 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 04-07-2025 | 0,9 jaar | |
| 63-WPZ-7 | Anka | 2PF | Veewagen | 18-09-2025 | 0,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.