31-WH-GH
Er rijden momenteel 118 GS AV-2800 P's rond in Nederland. Deze AV-2800 P komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 4 dagen.
Van deze GS AV-2800 P open wagen rijden er nog 118 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2007 en december 2025. De nieuwwaarde van deze GS AV-2800 P is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AV-2800 P voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AV-2800 P | 2011
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AV-2800 P |
| Lengte | 12,00 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.220 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 28.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 30.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,14 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-WH-GH | 27-11-2025 | 15:15 | periodieke controle | 3-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 31-WH-GH | 9-10-2023 | 16:05 | periodieke controle | 3-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 31-WH-GH | 25-10-2022 | 16:07 | periodieke controle | 3-12-2023 | Nee |
| 31-WH-GH | 3-11-2021 | 15:26 | periodieke controle | 3-12-2022 | Nee |
| 31-WH-GH | 1-12-2020 | 15:57 | periodieke controle | 3-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 31-WH-GH | 3-12-2019 | 13:21 | periodieke controle | 3-12-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-11-2025 | 15:15 | 234 | 5.*.28 | 6 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 27-11-2025 | 15:15 | 317 | 5.*.31 | 2 | Remcilinder vertoont te veel corrosie |
2023 | |||||
| 9-10-2023 | 16:05 | 547 | 5.*.51 | 1 | Lijnmarkering niet volgens voorschriften |
| 9-10-2023 | 16:05 | 544 | 5.*.61 | 1 | Retroreflector niet juist aangebracht |
| 9-10-2023 | 16:05 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 9-10-2023 | 16:05 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 9-10-2023 | 16:05 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 1-12-2020 | 15:57 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-12-2020 | 15:57 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 1-12-2020 | 15:57 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 1-12-2020 | 15:57 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
Vergeet ook niet alle GS AV-2800 P voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-WH-GH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-WH-GH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-WB-GH | Böckmann | P 10 | Veewagen | 17-07-2008 | 17,9 jaar |
| 31-WD-GH | Knaus | W01500 | Caravan | 21-12-2011 | 14,4 jaar |
| 31-WG-GH | Fendt | 470 | Caravan | 01-07-2010 | 15,9 jaar |
| 31-WH-GB | Kalf | KBT | Voor vervoer boten | 22-11-2011 | 14,5 jaar |
| 31-WH-GD | Adria | Altea | Caravan | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GF | Dethleffs | EN5 | Caravan | 03-06-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GG | Anssems | KSX2 | Kipper | 23-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GH | GS | AV-2800 P | Open wagen | 19-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GJ | Tijhof | TA 27 ANN | Voor vervoer voertuigen | 19-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GK | Anssems | GTV1200 | Open wagen | 30-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GL | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 06-06-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GN | Henra | K3 | Kipper | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GR | Fendt | 510 | Caravan | 23-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GS | Van Weel | VWE | Gesloten opbouw | 26-05-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GT | Eduard | PL0715 | Open wagen | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| 31-WH-GV | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 08-06-2011 | 15 jaar |
| 31-WH-GX | Knaus | W01 | Caravan | 17-06-2011 | 15 jaar |
| 31-WJ-GH | Vlemmix | Vbt 1800 | Voor vervoer boten | 06-03-2013 | 13,2 jaar |
| 31-WK-GH | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 18-06-2013 | 13 jaar |
| 31-WL-GH | Ifor Williams | HB | Veewagen | 30-07-2014 | 11,8 jaar |
| 31-WP-GH | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 29-07-2016 | 9,8 jaar |
| 31-WR-GH | BK Market Trailers | D 3502 VK | Detailhandel/expositiedoel. | 05-05-2017 | 9,1 jaar |
| 31-WS-GH | Henra | PTN13 | Veewagen | 07-03-2018 | 8,2 jaar |
| 31-WX-GH | Anssems | Bsx 1350-251X130 | Open laadvloer | 04-07-2020 | 5,9 jaar |
| 31-WZ-GH | Saris | Neerklapbare zijschotten | 30-03-2021 | 5,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.