70-WH-GS
Er rijden momenteel 124 GS AN-2400's rond in Nederland. Deze AN-2400 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2013, dus sinds 13 jaren, 1 maand en 9 dagen.
Van deze GS AN-2400 open wagen rijden er nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2001 en september 2012. De nieuwwaarde van deze GS AN-2400 is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AN-2400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AN-2400 | 2011
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AN-2400 |
| Lengte | 8,36 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 1 maand en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.280 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 24.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 24.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 24.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,41 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 70-WH-GS | 26-05-2025 | 14:47 | periodieke controle | 1-07-2026 | Nee |
| 70-WH-GS | 1-07-2024 | 09:36 | periodieke controle | 1-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 70-WH-GS | 21-06-2023 | 12:21 | periodieke controle | 21-06-2024 | Nee |
| 70-WH-GS | 10-06-2022 | 10:37 | periodieke controle | 14-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 70-WH-GS | 7-06-2021 | 14:42 | periodieke controle | 14-06-2022 | Nee |
| 70-WH-GS | 26-05-2020 | 11:58 | periodieke controle | 14-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 70-WH-GS | 27-05-2019 | 11:58 | periodieke controle | 14-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-07-2024 | 09:36 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 10-06-2022 | 10:37 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 10-06-2022 | 10:37 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 10-06-2022 | 10:37 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
2020 | |||||
| 26-05-2020 | 11:58 | 330 | 5.*.31 | 2 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 26-05-2020 | 11:58 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
2019 | |||||
| 27-05-2019 | 11:58 | 590 | 5.*.51 | 2 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 27-05-2019 | 11:58 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 27-05-2019 | 11:58 | 484 | 5.*.55 | 2 | Achterruitrijlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 27-05-2019 | 11:58 | 527 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of ver |
Vergeet ook niet alle GS AN-2400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 70-WH-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
70-WH-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 70-WB-GS | Anssems | BSX1 | Open wagen | 23-04-2008 | 18,1 jaar |
| 70-WD-GS | Marlin | 2200 | Voor vervoer boten | 08-04-2009 | 17,2 jaar |
| 70-WG-GS | Vlemmix | VBT2 | Voor vervoer boten | 01-10-2010 | 15,7 jaar |
| 70-WH-GD | Anssems | PSX1 | Open wagen | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GF | Hapert | E.... | Kipper | 18-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GG | Bürstner | Premio | Caravan | 19-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GH | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 05-12-2012 | 13,5 jaar |
| 70-WH-GJ | Hobby | 560 Ul, Uf, UKF | Caravan | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GK | Weijer | WA 2000 | Open wagen | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| 70-WH-GL | Hulco | Medax-2 | Open wagen | 06-01-2012 | 14,4 jaar |
| 70-WH-GN | Fendt | 150 | Caravan | 06-09-2011 | 14,7 jaar |
| 70-WH-GP | Atlas Copco | 06247 | Compressor | 26-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GR | Henra | KP3Z | Kipper | 30-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GS | GS | AN-2400 | Open wagen | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GV | Bürstner | Belcanto | Caravan | 09-06-2011 | 15 jaar |
| 70-WH-GX | Hapert | K.... | Open wagen | 12-11-2014 | 11,6 jaar |
| 70-WJ-GS | Hobby | 495 Ul Premium | Caravan | 19-05-2014 | 12 jaar |
| 70-WK-GS | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 13-07-2013 | 12,9 jaar |
| 70-WL-GS | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 09-12-2015 | 11,9 jaar |
| 70-WN-GS | Solide | C 2000 MR | Open laadvloer | 20-08-2015 | 10,8 jaar |
| 70-WP-GS | Freewheel | W1 | Niet nader aangeduid | 21-07-2016 | 9,9 jaar |
| 70-WR-GS | Hobby | 495 UL | Caravan | 12-05-2017 | 9,1 jaar |
| 70-WS-GS | Caravelair | Antares | Caravan | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 70-WT-GS | Henra | KP3Z.35.0 | Kipper | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| 70-WV-GS | Anssems | Bsx 1350-251X130 | Open laadvloer | 21-08-2019 | 6,8 jaar |
| 70-WX-GS | Ifor Williams | HB | Veewagen | 18-06-2020 | 6 jaar |
| 70-WZ-GS | Eriba | C17-1080 | Niet nader aangeduid | 02-03-2021 | 5,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.