WY-75-KN
Er rijden momenteel 89 GS AN-2000's rond in Nederland. Deze AN-2000 komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2010, dus sinds 15 jaren, 9 maanden en 2 dagen.
Van deze GS AN-2000 voor vervoer voertuigen rijden er nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en augustus 2012. De nieuwwaarde van deze GS AN-2000 is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AN-2000 | 2000
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AN-2000 |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 9 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.270 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 20.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,00 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 310 cm v. hart asstel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| WY-75-KN | 9-09-2025 | 13:49 | periodieke controle | 9-09-2026 | Nee |
| WY-75-KN | 17-06-2024 | 08:57 | periodieke controle | 17-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| WY-75-KN | 3-07-2023 | 14:05 | periodieke controle | 17-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| WY-75-KN | 15-08-2022 | 14:07 | periodieke controle | 17-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| WY-75-KN | 17-08-2021 | 16:03 | periodieke controle | 17-08-2022 | Nee |
| WY-75-KN | 13-08-2020 | 14:17 | periodieke controle | 13-08-2021 | Nee |
| WY-75-KN | 13-08-2019 | 14:37 | periodieke controle | 13-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 17-06-2024 | 08:57 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 3-07-2023 | 14:05 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 3-07-2023 | 14:05 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 3-07-2023 | 14:05 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 3-07-2023 | 14:05 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 3-07-2023 | 14:05 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 3-07-2023 | 14:05 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
2022 | |||||
| 15-08-2022 | 14:07 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
2019 | |||||
| 13-08-2019 | 14:37 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-08-2019 | 14:37 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WY-75-KN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WY-75-KN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WY-71-KN | GS | AI-1000 | Speciale groep | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-72-KN | GS | AIC-2000 | Afneembare bovenbouw | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-73-KN | GS | AN-2000 | Voor vervoer voertuigen | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-74-KN | GS | AI-2000 | Afneembare bovenbouw | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KD | Caravelair | N4200 | Caravan | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KF | Saris | PKC | Kipper | 11-08-2000 | 25,8 jaar |
| WY-75-KG | Elddis | Wisp 380 | Caravan | 08-06-2000 | 26 jaar |
| WY-75-KJ | Knapen | Kahcf 100 | Open wagen | 18-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KN | GS | AN-2000 | Voor vervoer voertuigen | 25-04-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KS | Dethleffs | EF2 | Caravan | 16-05-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KT | Heinemann | Z2630BM16 | Voor vervoer voertuigen | 02-05-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KV | Hapert | H | Open wagen | 03-05-2000 | 26,1 jaar |
| WY-75-KZ | Adria | 5206 LH | Caravan | 10-05-2000 | 26,1 jaar |
| WY-77-KN | Eigenbouw | O1 | Veewagen | 25-09-1992 | 33,7 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 6.270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom ASD-28 | 1031 cm | 250 cm | 6.010 kg |
| H.t.f. Hwa 20MZ | 1011 cm | 260 cm | 6.840 kg |
| Nooteboom Asdv-28 | 1030 cm | 250 cm | 6.560 kg |
| Draco Mzs 218 | 980 cm | 260 cm | 6.200 kg |
| Draco Mzs 220 | 999 cm | 260 cm | 6.620 kg |
| Jumbo TV 300 LUE | - | 255 cm | 6.810 kg |
| Groenewegen DRA-10-10 | 935 cm | 253 cm | 5.810 kg |
| Floor FLA-10-181 | 1000 cm | 252 cm | 6.140 kg |
| Lako A328 | 1011 cm | 255 cm | 6.540 kg |
| Floor FLA-10-18 | 920 cm | 254 cm | 6.120 kg |
| Floor Fla 10 181 | 992 cm | 253 cm | 6.340 kg |
| Van ECK UM-21 | 989 cm | 260 cm | 6.030 kg |
| Trias 812-190 | 940 cm | 260 cm | 6.410 kg |
| Groenewold Tsph-lk | 1005 cm | 255 cm | 6.690 kg |
| Burg Bpm 00-20 Tczxx | 967 cm | 260 cm | 6.570 kg |
| Burg Bpm 00-18 Tczxx | 1007 cm | 260 cm | 6.290 kg |
| Cuppers Lva 10-10 AL | 913 cm | 255 cm | 6.740 kg |
| Floor FLA-10-101 | 1040 cm | 254 cm | 5.950 kg |
| Pacton 2016 D | 929 cm | 253 cm | 6.240 kg |
| Draco Axs 328 | 952 cm | 255 cm | 5.950 kg |
| Draco Mxs 218 | 943 cm | 255 cm | 5.930 kg |
| Groenewegen DRE-9-9 | 997 cm | 255 cm | 5.730 kg |
| Floor Fla 10 101 | 970 cm | 255 cm | 6.230 kg |
| Kassbohrer Apt 003 Nl 14,4 | 1036 cm | 255 cm | 6.500 kg |
| Lako A220 | 1068 cm | 256 cm | 6.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.